Výroba mříže Tereza a dřevěných plotovek na výplň pojezdových vrat

Výroba mříže Tereza a dřevěných plotovek na výplň pojezdových vrat

Jsme firma, do které denně přijíždí mnoho velkých aut. Ať už jsou to přepravci zboží jako Toptrans a DPD, nebo kamiony přivážející nové zboží, musíme mít do areálu široký pohodlný vjezd. Do nedávné doby byl vjezd uzavřen pouze jednoduchou závorou na dálkové ovládání, ale vedení firmy se z jistých důvodů rozhodlo areál uzavřít o něco bezpečněji. 

Nechali jsme u nedaleké firmy vyrobit samonosnou pojezdovou bránu ze železných jeklů. Věděli jsme, že do ní budeme chtít vsadit dřevěnou výplň - plotovku. Při zadání vrat do výroby jsme nechali do rámu navařit pomocný jekl, do kterého jsme smrkové plotovky instalovali přes samořezné vruty.

Plotové plaňky o velikosti 10 x 2 cm a délce 130 cm  jsme vyrobili z dokonale vysušeného a dohladka ohoblovaného smrkového dřeva. 

Uzavření areálu dřevěnými plotovkami

  • 36 kusů plotových planěk
  • jeden plotový sloupek
  • jedna rozměrově upravená mříž Tereza
  • jeden vysoký plotový díl

Naši truhláři dle dodaných podkladů připravili plotovky v požadovaných rozměrech i počtu, vyrobili mříž Terezu s velikostí oka 10 x 10 cm a jeden plotový sloupek v horní části ukončený obloukem. Na lakovně  jsme provedli nátěr rychleschnoucí lazurou Impranal v odstínu zlatý dub. 

Nová pojezdová vrata do našeho areálu nahradily několik let starou závoru  a přispěly k většímu zabezpečení vnitřních prostor
Plotové plaňky jsme do kovového ránu přišroubovány samořeznými vruty
Výroba pevné mříže Tereza s plátovaným spojem latí bude instalována do prostoru  mezi vrata a zeď
Povrchová úprava plotovek se provádí ručně na naší lakovně.  Tento snímek je poříze z povrchové úpravy jiného plotu
Proluku mezi zdí a pojezdovými vraty jsme vyplnili pevnou mříží Tereza
Proluka na druhém konci vrat byla vyplněna krátkým, ale vysokým plotovým plaňkovým dílem