O tom, že jsme u nás schopni vyhovět všem požadavkům zákazníků a vyrobit téměř vše ze dřeva se přesvědčil pan Vladimír, který nás oslovil s tím, že by potřeboval zakrýt šachty na jezírkovou filtraci a vodovodní přípojku. A když už u nás byl, tak si rovnou vybral i plotové plaňky na pojezdová vrata a dvoje vrátka do zahrady... :) Po telefonické konzultaci s našim technikem Jiřím zákazník zaslal fotky a rozměry šachet pro filtraci a šachty na vodovodní přípojku. Jiří nejprve vytvořili 3D vizualizaci poklopů. Po uhrazení 50% z ceny zakázky, byla ta předána do výroby.
Oba poklopy byly vyrobeny z biodesky o síle 20 mm. Do kruhového poklopu byly nakonec vyfrézovány drážky, aby bylo dosaženo vzhledu palubek. Při montáži u zákazníka byly rýgle na podepření krytů podle potřeby zkráceny.
Dále bylo pro zákazníka v naší truhlárně vyrobeno 36 kusů plotových planěk do pojezdových vrat a vrátek. Plaňky byly vyrobeny z vysušeného smrkového dřeva. Horní plocha planěk byla zvolena v provedení oblouk pro plynulé stékání dešťové vody nebo tajícího sněhu. Plotová plaňka byla na připravenou kovovou konstrukci připevněna pomocí tex šroubů.
Všechny dřevěné prvky byly v naší lakovně natřeny silnovrstvou lazurou, kterou si zákazník dodal ve zvoleném odstínu sám.