Zahradní pergola Linda kotvená na zemní vruty

Zahradní pergola Linda kotvená na zemní vruty

Představujeme vám pergolu Linda, kterou jsme vyrobili pro naši zákaznici paní Lenku. Tento jedinečný a okouzlující doplněk by se mohl hodit i pro vaši zahradu. Pergola ve tvaru vějíře není jen funkčním prvkem, ale především estetickým klenotem, který dodá venkovnímu prostoru zahrady romantický nádech a sofistikovanost.

Pergola Linda atypických rozměrů je vyrobena z prvotřídního smrkového dřeva, které zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost. Dřevo je povrchově ošetřeno nejprve impregnací, která jej chrání před vlivy počasí, po té je dřevo upraveno bílou krycí barvou, což pergole dodává elegantní a romantický vzhled, který skvěle zapadne do jakéhokoliv zahradního prostředí.

Z čeho jsme pergolu Linda vyrobili?

  • stojky: 4 kusy o rozměrech 9x9 cm, které poskytují pevnou oporu
  • ráhna: 11 kusů o rozměrech 4x9 cm, s ozdobným šikmým seříznutím na přední části pro elegantní zakončení

Konstrukční detaily romantické pergoly

  • pergola je navržena ve tvaru vějíře, což ji činí jedinečnou a atraktivní. Její konstrukce je pečlivě promyšlená, aby byla nejen krásná, ale i stabilní a bezpečná
  • pergola Linda je kotvena vedle kamenné zídky pomocí zemních vrutů BAYO.S, což zajišťuje její stabilitu a bezpečnost. Tento způsob kotvení je efektivní a zároveň nenarušuje estetiku zahrady
  • zemní vruty se pomocí montážního klíče zašroubují do podkladu a toto kotvení i bez použití betonáže je velice pevné

Pergola Linda nejen že skvěle vypadá, ale také plní praktickou funkci. Poskytuje příjemný stín během slunečných dní a může sloužit jako opora pro popínavé rostliny, které pergolu obohatí o přírodní krásu.

Pergola Linda je více než jen zahradní doplněk. Je to místo, kde můžete relaxovat tak, jako paní Lenka s šálkem kávy, číst knihu nebo pořádat večerní grilování s přáteli. Díky jejímu elegantnímu designu a funkčnosti se stane centrem každého venkovního prostoru, kde se tráví volný čas. Stačí se na nás obrátit a my ji vyrobíme i pro Vás.

Bílá pergola bez zastřešení je romantický zahradní doplněk
Na výrobu pergoly jsme použili dobře vysušené smrkové hranoly
Pergola Linda byla povrchově ošetřena bílou krycí barvou
Pergolu Linda jsme kotvili na zemní vruty BAYO.S
Stojky pergoly jsme vyrobili ze smrkových hranolů  9x9 cm
Příčná i průběžná ráhna pergoly  z hranolů 4x9 cm