Zahradní domky a altány

Zahradní domky a altány

Představujeme Vám naši nabídku nejprodávanějších modelů zahradních chat, domků, altánků, dřevníků, garáží a dalších staveb, které najdou uplatnění v každé zahradě. Každý potřebuje alespoň malé místo, kam by uložil sekačku, hrábě, kolo,nebo třeba krabice s neužitečnými drobnostmi s nimiž se tak neradi loučíme. Děti uvítají domeček, v němž by mohly prožít prázdniny plné dobrodružství, dospělí zase chatku, kam by uložili návštěvu k přespání. Uzavřené zahradní altány nebo otevřené besídky svým romantickým vzhledem doplní kouzlo zahrady a přilákají domácí i hosty k posezení v parném létě.

Pro samotnou montáž zahradního domku či altánu je zapotřebí rovného místa na zahrádce. Ideální je takové místo mít vysypané štěrkovým podložím, aby se dal podložní rošt dát do úplné roviny. Tyto zahradní dřevostavby jsou na samotnou stavbu velice jednoduché. Jednotlivé stěny zahradní stavby se do sebe spasují pomocí tzv. zámků - tento spoj je velice pevný a po dokončení celé stavby nerozebratelný.

Zahradní altány jsou krásným místem na zahradě, kde si rádi odpočineme od všedních problémů. Takovéto altány pak můžeme doplnit stylovým zahradním nábytkem, který také naleznete v našem sortimentu. Střešní krytiny na zahradní domky, chatky i altány, používáme pískované lepenky nebo asfaltové šindele. Po dokončení pak doporučujeme každou dřevostavbu ošetřit kvalitním nátěrem, doporučujeme lazury Xyladecor, případně i lazury na dřevo Herbol. Dřevěné domky lze doplnit o přístřešek. Zahradní přístřešky lze zakoupit i jednotlivě. Naše firma je schopna vyrobit zahradní příštřešek dle Vámi požadovaných rozměrů. Dále v našich službách nabízíme i vypracování návrhu realizace a naše montážní party zajistí samotnou stavbu Vámi vybraného zahradního produktu.

Aktuality

Archiv aktualit