Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 20.09.2018 Lumír P.

  Můžu natřít teakový stůl lazurou Xyladecor Oversol?

  Dobrý den, můžete mi pomoct s výběrem vhodného nátěru pro sestavu zahradní stůl z teakového dřeva? Hodila by se pro tento účel např. barva Xyladecor Oversol, kterou máte v nabídce? Děkuji za pomoc.
 • 07.09.2018 Karolína P.

  Vyrobíte mi sestavu zahradního nábytku Malorka s rohovou lavicí?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem našel pěkné sestavy masivního zahradního nábytku. Nejvíce se mi zamlouvá sestava Malorka. Dokázali byste mi jí vyrobit s rohovou lavicí? Děkuji za odpověď.
 • 06.09.2018 Zdena K.

  Kolik potřebuju distančních špalíků pro upevnění mříže Pergola ke zdi domu?

  Dobrý den, kolik budu potřebovat distančních špalíků pro upevnění dřevěné mříže Pergola 41 x 150 centimetrů? Děkuji za odpověď.
 • 06.09.2018 Václav D.

  Dokážete mi vyrobit vestavěnou skříň na míru?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem se dočetl, že je možné nechat si u vás na zakázku vyrobit i věci, které nemáte ve stálé nabídce. Chci se proto zeptat, dokázali byste mi vyrobit dřevěnou vestavěnou skříň? Děkuji za odpověď.
 • 05.09.2018 Patricie V.

  Z čeho jsou vyrobeny vaše poštovní schránky? Máte více druhů?

  Dobrý den, nedávno jsem náhodně narazil na vaše stránky, kde jsem zahlédl fotku pěkné dřevěné poštovní schránky. Řeknete mi z jakého je dřeva a jestli máte i více druhů poštovních schránek? Děkuji za odpověď.
 • 05.09.2018 Miroslav B.

  Jaké květinové truhlíky pasují k ozdobným mřížkám?

  Dobrý den, měl bych zájem o dřevěné mříže k truhlíkům. Můžete mi říct, z jakého jsou dřeva a k jakým typům truhlíků z vaší nabídky pasují? Děkuji za odpověď.
 • 04.09.2018 Jaroslav K.

  Kolik let vydrží dřevěný kompostér?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradu pořídit prkenný kompostér. Z vaší nabídky se mi zamlouvá prkenný kompostér v rozměru 150 x 150 centimetrů. Můžete mi říct jak dlouhá je životnost kompostéru a můžu dělat něco pro její prodloužení? Děkuji za odpověď.
 • 04.09.2018 Jakub V.

  Prodáváte k hranatým studnám poklopy?

  Dobrý den, měl bych zájem o hranatou studnu VL 804, kterou jsem viděl na vašich webových stránkách. Můžete mi říct z jakého dřeva je studna vyrobena a zda je možné ke studni přikoupit poklop? Děkuji za odpověď.
 • 31.08.2018 Roman T.

  Jaké dělící stěny mi můžete doporučit jako clonu proti větru?

  Dobrý den, měl bych zájem o zhotovení tří dělících stěn v rozměr 180 x 180 cm, které u mě na zahradě poslouží k vytvoření závětrného místa, kde by se dalo za pěkného počasí posedět. Na vašich stránkách uvádíte, že máte dva druhy dělících stěn Praktik a Modern. Které z nich byste mi doporučili? Děkuji za odpověď.
 • 30.08.2018 Martin R.

  Vyrábíte v rámci zakázkové výroby interiérová schodiště?

  Dobrý den, obracím se na vás s žádostí o zakázkovou výrobu interiérového schodiště se zábradlím z vašich bavorských balkonových sloupků. Je ve vašich možnostech takové schodiště se zábradlím vyrobit, přestože se jedná o interiérovou záležitost? Děkuji za odpověď.
 • 30.08.2018 Hana K.

  Poradíte mi s renovací povrchové úpravy dřevěného plotu?

  Dobrý den, potřeboval bych od vás poradit ohledně renovace nátěru plotu ze smrkových prken. Plot je zhruba 50 metrů dlouhý, prkna mají rozměr 12 x 2,4 centimetrů. Pozemek je rohový, přičemž jedna část plotu je orientovaná na západ, druhá na sever. Plot je starý 15 let na radu truhláře byl natřen impregnací a silnovrstvou lazurou v odstínu pinie. V průběhu let byl plot opět několikrát natřen. Opakováním nátěru plot ztmavl a na severní straně je hodně rozpraskaný. Silnovrstvá lazura se ukázala jako nevhodná, proto bych ráda nátěr z plotu obrousila a natřela tak, aby byla údržba plotu, co nejjednodušší, hlavně aby šel další nátěr nanést bez předchozího broušení. Mohli byste mi na základě vašich zkušeností poradit vhodnou nátěrovou hmotu a doporučit jak postupovat při obnově nátěru?
 • 29.08.2018 Marián V.

  Dokázali byste vyrobit stůl, který by obepínal kmen stromu?

  Dobrý den, na vašich webových stránkách jsem viděl pěknou dřevěnou lavičku jakoby omotanou kolem stromu. Myslíte, že byste dokázali vyrobit v tomto stylu i zahradní stůl? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit