Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 30.09.2019 Jan A.

  Jak zateplit boudu pro psa?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, jak zateplit boudu pro psa? Mám jednu starší už nějakou dobu a čím je můj pes starší, tím bych mu chtěl dopřávat víc pohodlí i v boudě. Děkuji za odpověď
 • 19.09.2019 Adam W.

  Jakou krytinu na kotec pro psa?

  Dobrý den, mám otázku. Co za krytinu na kotec pro psa bych měl vybrat? Pořídil jsem si vlčáka a chtěl bych pro něj i kotec a rozmýšlím se, jaké jsou možnosti a jaká krytina je nejvhodnější. Předem děkuji za odpověď.
 • 18.09.2019 Martin E.

  Prodáváte boudy pro psy z borovice?

  Dobrý den, nabízíte také boudy pro psy z borovice? Víc se mi líbí vzhled přírodního borovicového dřeva než smrku. Předem děkuji za odpověď.
 • 12.09.2019 Jaroslav P.

  Jakou psí boudu pro dva psy?

  Dobrý den, máme doma dva velké psy a potřebovali bychom je někam ubytovat. Máte ve Vaší nabídce nějakou boudu pro dva psy? Děkuji.
 • 30.08.2019 Jarmila U.

  Jaká má být velikost kotce pro psa?

  Dobrý den, jak velký kotec pro psa potřebuji? Chtěli bychom ho umístit na kraj zahrady k plotu pro našeho Bleska. Děkuji za odpověď
 • 27.06.2019 Alice S.

  Jakou mají nosnost dřevěné přepravky a bedýnky?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem viděl pěkné dřevěné přepravky. Můžete mi říct, jaká je jejich nosnost? A prodáváte je včetně ochranného nátěru? Děkuji za odpověď.
 • 26.06.2019 Vladimír B.

  Doporučíte mi vhodnou barvu pro natření zahradního altánu?

  Dobrý den, mám na zahradě starší altán ze smrkového dřeva, které bylo před montáží natřeno ochrannou lazurou. Po letech je ale nátěr již dosti omšelý a přestává pomalu plnit svou funkci, nemluvě o tom, že na oloupaný nátěr není moc hezký pohled. Můžete mi doporučit nějakou vhodnou barvu nebo ochranný nátěr? Děkuji za odpověď.
 • 25.06.2019 Filip B.

  Můžu dostat zahradní altán VL 44 včetně podlahy?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit altánek, kde by se dalo za pěkného počasí posedět s přáteli u sklenky vína nebo něčeho na zub. Z vašeho e-shopu se mi nejvíc zamlouvá zahradní altán VL 44 Basic. Je možné objednat si ho včetně podlahy? Děkuji za odpověď.
 • 21.06.2019 Veronika Ž.

  Jaké mám použít kotvení pro upevnění pergoly k travnatému povrchu?

  Dobrý den, pořídil jsem si zahradní pergolu a teď bych jí chtěl konečně instalovat. Poradíte mi, jaké mám použít kotvení, když chci pergolu upevnit k travnatému povrchu? Děkuji za odpověď.
 • 21.06.2019 Karolína Ch.

  Jak se kotví pergola do zateplené fasády?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit dřevěnou pergolu s tím, že bych ji upevnil ke zdi domu. Před několika lety jsme si nechali zaizolovat fasádu a tak se ptám, je problém kotvit pergolu do zdi s vnitřní izolací? Děkuji za odpověď.
 • 21.06.2019 Zdeňka L.

  Prodáváte palisádové truhlíky na květiny?

  Dobrý den, před několika lety jsem u vás ve Vladeku viděl pěkné palisádové truhlíky na květiny. Máte je ještě skladem, případně mohli byste je pro mě vyrobit? Děkuji za odpověď.
 • 20.06.2019 Petr B.

  Jaké jsou rozměry lavičky Veronika?

  Dobrý den, můžete mi prosím říct, jaké jsou rozměry zahradní lavičky Veronika a zda je součástí také ochranný nátěr? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit