Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 23.01.2018 Jakub P.

  Máte dřevěné mříže v rozměru 180 na 180 centimetrů?

  Dobrý den, dokázali byste mi vyrobit dřevěnou mříž v rozměru 180 x 180 centimetrů? Dále bych potřeboval mříž natřít nějakou krycí lazurou. Mříž chci využít jako oporu pro popínavé růže. Můžete mi nějakou doporučit? Děkuji za odpověď.
 • 22.01.2018 Michal D.

  Prodáváte krytiny z asfaltového šindele?

  Dobrý den, mám na zahradě již několik let dřevěnou pergolu a teď bych jí chtěl zastřešit, nejlépe krytinou z asfaltového šindele. Jaké druhy šindelové krytiny mi můžete nabídnout? Děkuji za odpověď.
 • 16.01.2018 Vlaďka S.

  Můžu k sobě připojit dvě dětská hřiště Jungle Gym?

  Dobrý den, na vašich webových stránkách jsem viděl pěkné obrázky dětských hřišť Jungle Gym. Můžete mi říct, jestli by se dala herní věž Jungle Fort propojit s věží Jungle Chalet? Děkuji za odpověď.
 • 15.01.2018 Alena K.

  Dodáváte houpačky také bez plastového sedátka?

  Dobrý den, měla bych zájem o houpačku Swing za 6 990 korun. Mám dotaz, zda je možné koupit houpačku pouze s hrazdičkou nebo se musí kupovat i včetně houpačkového sedátka? Máme totiž doma už dvě a pro další bychom nenašli využití. A lze k houpačce přikoupit i jiné příslušenství? Děkuji za odpověď.
 • 15.01.2018 Alice N.

  Vyrobíte mi dvě dřevěné stěny pro vytvoření krytého zákoutí na terase před domem?

  Dobrý den, dokázali byste mi vyrobit dvě dřevěné stěny, pomocí kterých bych na terase před domem vytvořila kryté zákoutí? Děkuji za odpověď.
 • 11.01.2018 Roman P.

  Jaké jsou rozdíly mezi barvami Xyladecor Standard a Xyladecor Classic?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi barvou Xyladecor Standard a Xyladecor Classic? Rozšiřoval jsem stavbu, kterou jsem před lety natřel Xyladecorem Classic. Později jsem zkoušel přístavek natřít Xyladecorem Standard, ale výsledek byl dost neuspokojivý. Napadá vás, kde dělám chybu? Bude rozdíl, když použiju barvu Xyladecor Classic HP? Děkuji za odpověď.
 • 09.01.2018 Václav H.

  Prodáváte houpadlové pružiny i samostatně nebo jen jako součást celé houpačky?

  Dobrý den, sháním do divadla samotné pružiny na houpadla. Neprodáváte je náhodou i samostatně? Děkuji za odpověď.
 • 09.01.2018 Vladimír W.

  Jaké jsou rozměry stříšky nad vchod 200 cm?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem si vyhlédl stříšku nad vchod 200 cm. V popisku máte uveden rozměr 92 x 200. Předpokládám správně, že těch 200 centimetrů je šířka a 92 centimetrů je výška? Je to tak? Děkuji za vaši odpověď.
 • 08.01.2018 Ivo P.

  Vyrobíte mi přístřešek na dřevo 180 x 50 x 180 rozdělený v prostředku na dvě části?

  Dobrý den, líbí se mi přístřešek na dřevo s rozměry 180 x 50 x 180 centimetrů. Chci se zeptat, zda byste přístřešek nevyrobili se svislou přepážkou v polovině délky. Potřebuji rozdělit přístřešek na jednoleté a dvouleté dřevo. Jaká by byla cena přístřešku s přepážkou? Děkuji za odpověď.
 • 08.01.2018 Miroslav B.

  Můžu k dětskému hřišti Jungle Casa připojit dlouhou skluzavku?

  Dobrý den, chtěl bych na zahradě postavit hřiště pro své děti. Z vaší nabídky herních sestav Jungle Gym se mi nejvíce zamlouvá herní věž Jungle Casa. Chci se zeptat, je možné k této sestavě připojit místo krátké skluzavky tu delší? Děkuji za odpověď.
 • 20.12.2017 Karolína N.

  Prodáváte nebo vyrábíte zahradní houpačky?

  Dobrý den, sháním zahradní houpačku s plátěnou stříškou, minimálně pro dva, ale v ideálním případě pro tři lidi. Máte nějakou skladem, nebo dokázali byste pro mě takovou houpačku vyrobit?
 • 15.12.2017 Helena R.

  Můžu lavičku z teakového dřeva ošetřit lazurou Xyladecor Classic HP?

  Dobrý den, před nedávnem jsem si koupil dřevěnou lavičku z teakového dřeva. Na zimu bych jí rád vybavil nějakým ochranným nátěrem. Myslíte, že jí můžu natřít bezbarvou lazurou Xyladecor Classic HP z vaší nabídky? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit