Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 08.11.2018 David L.

  Výroba dřevěné udírny na zakázku

  Dobrý den, dokázali byste mi vyrobit dřevěnou udírnu zhruba tak v rozměrech 55 x 37 x 112 cm? Děkuji za odpověď.
 • 01.11.2018 Josef Š.

  Pro jakou tloušťku prken jsou určeny dveře D6 a okno W2?

  Dobrý den, můžete mi prosím říct, pro jakou tloušťku prken jsou určeny dveře a okno typu Jednokřídlé dveře D6 a okno vyklápěcí W2? Předpokládám, že se jedná o obložkovou zárubeň. Děkuji za odpověď.
 • 26.10.2018 Jiří V.

  Jaký typ kotvení a podkladu můžu použít pro zahradní chatu Diederik?

  Dobrý den, jsem projektant a s investorem se nám zamlouvá zahradní chata Diederik a rozmýšlíme se, jestli do toho jít. Můžete nám říct, jak se tato stavba ukotvuje? Pomocí patek nebo je možné ukotvit chatu i na desku? A je možné upevnit chatu k zemi pomocí chemických kotev? Dále bychom měli zájem o vložení dalších dvoukřídlých dveří pod zastřešení tak, aby bylo možné propojit uzavřený prostor s pergolou. Bylo by to možné?
 • 10.10.2018 Květa B.

  Máte ve Vladeku vystavená nějaká dětská hřiště?

  Dobrý den, mate ve vaší prodejně vystavené nějaké herní sestavy Jungle Gym? Rádi bychom se u vás zastavili, ale máme to daleko, tak se raději ptáme předem. Děkuji za odpověď.
 • 04.10.2018 David H.

  Vyrobíte mi pergolu Linda 21 s dřevěnou střechou?

  Dobrý den, rád bych se informoval na možnosti zakázkové výroby. Zamlouvají se mi vaše zastřešené pergoly Linda, ale chtěl bych místo polykarbonátové střechy dřevěné desky pobité asfaltovým šindelem, který máte také v nabídce. Byla by taková úprava možná? Konkrétně mám zájem o pergolu Linda 21. Děkuji za odpověď.
 • 03.10.2018 Ivan S.

  Vyrobíte mi pro pergolu Linda 27 dvě dělící stěny v rozměru větším než 180 x 180 cm?

  Dobrý den, zaujala mě vaše zastřešená pergola Linda 27. Zadní stěnu a jednu boční stěnu bych chtě uzavřít dělícími stěnami Praktik 810013 v rozměru 180 x 180 cm. Předpokládám, že u zadní stěny to není problém a stěny rozměrově k pergole pasují. Problém vidím u boční stěny, která je určitě širší než 180 cm. Je možné objednat uvedenou dělící stěnu v širším provedení, aby přesně pasovala mezi stojky boční stěny? Děkuji za odpověď.
 • 01.10.2018 Martin P.

  Jakým přípravkem mám ošetřit terasu z modřínových prken?

  Dobrý den, plánuji u svého domu zbudovat zastřešenou terasu, ve které bude podlaha z modřínových drážkovaných prken. Podlaha bude pod střechou, kraje budou vystaveny slunci a vodě při prudkém dešti, v zimě tam bude zalétávat sníh. Chtěl bych vás poprosit o radu, jakým nátěrem prkna ošetřit. Doporučili byste mi spíš olej nebo lazuru, případně nějaký jiný přípravek? Děkuji za odpověď.
 • 25.09.2018 Antonín M.

  Je houpačka Kalev ošetřena impregnací nebo nějakým nátěrem?

  Dobrý den, mám zájem o dětskou houpačku „Kalev“. Chci se zeptat, jestli je dřevo, z něhož se houpačka skládá nějak ošetřeno, nebo jí dodáváte bez ochranného nátěru? Děkuji za odpověď.
 • 25.09.2018 Jindra B.

  Máte nějaké pergoly vhodné k připojení ke zdi domu?

  Dobrý den, chtěl bych si k boční zdi své chaty přistavit jednoduchý přístřešek, díky kterému by před chatou vniklo kryté zápraží. Můžete mi doporučit nějakou vhodnou pergolu nebo jiný typ přístřešku? Děkuji za odpověď.
 • 24.09.2018 Andrea N.

  Prodáváte zahradní altán VL 45 včetně střešní krytiny

  Dobrý den, měl bych zájem o zahradní altán VL 45. Chci se zeptat, je součástí dodávky také střešní krytina? Případně je možné si za krytinu připlatit? Děkuji za odpověď.
 • 20.09.2018 Lumír P.

  Můžu natřít teakový stůl lazurou Xyladecor Oversol?

  Dobrý den, můžete mi pomoct s výběrem vhodného nátěru pro sestavu zahradní stůl z teakového dřeva? Hodila by se pro tento účel např. barva Xyladecor Oversol, kterou máte v nabídce? Děkuji za pomoc.
 • 07.09.2018 Karolína P.

  Vyrobíte mi sestavu zahradního nábytku Malorka s rohovou lavicí?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem našel pěkné sestavy masivního zahradního nábytku. Nejvíce se mi zamlouvá sestava Malorka. Dokázali byste mi jí vyrobit s rohovou lavicí? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit