Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 23.06.2017 Vlastimil B.

  Vyrobíte mi zahradní altán VL 45 z impregnovaného dřeva?

  Dobrý den, měl bych zájem o koupi zahradního altánu VL 45. Myslíte, že byste mi ho dokázali vyrobit z tlakově impregnovaného dřeva? Děkuji za odpověď.
 • 22.06.2017 Valérie Ž.

  Jak často se má provádět povrchová úprava?

  Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám na zahradě už několik let takový malý dřevěný přístřešek, který byl kdysi natřen krycím ochranným nátěrem Sadolin, který se dnes už nevyrábí. Nátěr se však už skoro sloupal a přístřešek nevypadá tak moc hezky. Potřebovala bych proto nějakou barvu na renovaci nátěru a taky bych se ráda zeptala, jak často doporučujete dřevěný přístřešek natírat, aby vydržel co nejdéle v neporušeném stavu. Děkuji za vaši odpověď.
 • 19.06.2017 Martina H.

  Kolik měří v nejvyšším bodu zahradní pergola Linda 30?

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na pergolu Linda 30. V textu uvádíte, že v nejvyšším bodě má pergola 200 cm. Pod textem v rozměrech máte 255 cm. Potřebovala bych vědět, jak vysoká je tedy pergola v nejvyšším bodě v oblouku od země. Pergola by měla stát u okna, ale okno končí bohužel ve dvou metrech od země. Děkuji za odpověď.
 • 19.06.2017 Ivo B.

  Doporučíte mi krytinu pro zastřešení zahradní pergoly?

  Dobrý den, máme v plánu postavit si na zahrad dřevěnou pergolu a uvažujeme i o jejím zastřešení. Mohli byste nám doporučit nějakou optimální střešní krytinu pro zahradní pergolu? Děkuji za odpověď.
 • 19.06.2017 Magda C.

  Prodáváte rákosové rohože?

  Dobrý den, sháníme nějakou jednoduchou zástěnu proti slunci. Prodáváte také rákosové rohože? Děkuji za odpověď.
 • 17.06.2017 Ondřej L.

  Výroba dřevěné studny na zakázku

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli byste mi mohli vyrobit studnu, podobnou té, co máte na webových stránkách, ale chtěl bych jenom tu spodní část krytu. Tedy bez stříšky a bez rumpálu. Děkuji za odpověď.
 • 16.06.2017 Jana V.

  Prodáváte květinové truhlíky na parapety?

  Dobrý den, na vašich webových stránkách jsem viděl pěkné velké truhlíky na kytky, vyrábíte také květinové truhlíky na balkonové parapety? Děkuji za odpověď.
 • 15.06.2017 Johanka M.

  Vyrobíte mi stůl a lavičku Veronika na zakázku v rozměrech pro děti?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem viděl pěknou zahradní lavičku Veronika, ke které vyrábíte i vzhledově podobný stůl. Myslíte, že byste stejný stůl s lavičkou dokázali vyrobit i ve velikosti pro předškolní děti? Děkuji za vaši odpověď.
 • 15.06.2017 Marcel Š.

  Musí být mezi zdí a ozdobnou mříží mezera?

  Dobrý den, mám zájem o koupi dřevěné mříže Zuzana 90 x 180 cm, kterou bych chtěl připevnit ke zdi a využít jí jako oporu pro správný růst popínavek. Můžete mi prosím poradit, zda je nutné, aby mezi zdí a dřevěnou mříží byla nějaká distanční vzdálenost? Děkuji za odpověď.
 • 14.06.2017 Bára M.

  Vyrobíte mi soupravu zahradního nábytku z masivního dřeva?

  Dobrý den, měl bych zájem o zhotovení sestavy zahradního nábytku z robustního dřeva, která by zahrnovala velký stůl minimálně pro šest lidí, dále dvě dlouhé lavice s opěrkami pro záda a dvě židle. Můžete mi takovouto sestavu nabídnout popřípadě vyrobit? Děkuji za odpověď.
 • 13.06.2017 Josef V.

  Prodáváte taky králíkárny a kurníky?

  Dobrý den, prodáváte nebo vyrábíte nějaké příbytky pro domácí zvířata? Hodila by se mi menší králíkárna a taky kurník pro slepice. Děkuji za odpověď.
 • 12.06.2017 Zbyněk Š.

  Vyrobíte mi květinový truhlík s mřížkou na popínavé růže?

  Dobrý den, chtěl bych si nechat vyrobit velký květinový truhlík doplněný o mřížku, kterou bych využil jako podpěru pro růst popínavých růží. Máte nějaké takové truhlíky nebo dokázali byste je pro mě vyrobit? Díky za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit