Garážové stání - vstávání bez škrábání oken

Zima sice ještě pořádně nezačala a podle předpovědi počasí ani nevypadá, že by měla začít, ale my jsme pro Vás i tak aktualizovali naši nabídku dřevěných garáží a garážových stání. Pokud ještě doma dřevěnou garáž nemáte, tak nevíte, o co přicházíte. Ten pocit, kdy ráno vstanete, přijdete do auta a rovnou bez škrábání zamrzlých okýnek jedete, je neuvěřitelně příjemný. Kdo nezná, ten nepochopí.

Pokud se Vám ale dřevěná garáž třeba nehodí do prostoru, třeba proto, že by zabírala moc místa a bránila Vám ve výhledu do krajiny, máme o pro Vás alternativu. Tou je dřevěné garážové stání, které slouží úpně stejnému účelu, jako garáž. Spolehlivě chrání kapotu Vašeho auta před nepříznivými vlivy počasí, jako je krupobití, silný déšť nebo sněžení. Zároveň ale dobře slouží i jako ochrana proti omrznutí okének a ač se to může zdát neuvěřitelné, je tomu opravdu tak, máme to odzkoušené.

Všechny naše dřevěné garáže i garážová stání jsou však multifunkčními prostory, záleží jen a jen na Vás, jak danou stavbu budete využívat. Garáž se dá používat napřiklad jako velká kutilská dílna, garážové stání využijete bez problému k večerním grilovačkám, kdy Vás střecha ochrání před případným deštěm nebo ostrými slunečními paprsky.

Dřevěné garážové stání

Aktuality

Archiv aktualit