Naše výstavka dětských hřišť má 2 nové přírůstky

Uvažujete o koupi dětského hřiště, ale nejste si jistí, jestli by se vašim ratolestím líbilo? Žádný problém, není nic jednoduššího než vzít rodinku, skočit do auta a vyrazit do naší prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde máme vlastní výstavku dětských hřišť, kterou jsme tento týden rozšířili o dva zbrusu nové kousky – dětské hřiště Crazy Playhouse CXL a herní sestavu Jungle Playhouse XL.

 

Crazy Playhouse CXL

 Konstrukce herní sestavy Crazy Playhouse CXL se skládá z dětského domku se sedlovou střechou a vyvýšené podesty a skluzavky. Pod podlahou podesty je navíc pískoviště a malý stolek s lavičkami. Okolí nástupu na skluzavku je vybaveno bezpečnostními prvky v podobě chráničů a madel. Dětské hřiště Crazy Playhouse CXL prodáváme za cenu 33 090,-.

 

Jungle Playhouse XL

Základ dětského hřiště Jungle Playhouse XL tvoří dětský domek sedlovou střechou, vyvýšenou podestou a plastovou skluzavkou. Okolí skluzavky je opatřeno chrániči a madly pro vyšší bezpečnost hrajících si dětí. Cena dětského hřiště Jungle Playhouse XL je 30 950,-.

  • 1006793
  • 1006795
  • 1006801

Aktuality

Archiv aktualit