Nové modely dětských hřišť

Naší stálou nabídku dětských hřišť Jungle Gym pro privátní zahrady jsme nově rozšířili o další neotřelé herní věže. Herní prvky jsou z nové řady herních sestav Adventurer neboli Dobrodruh. Jak už název napovídá, tato dětská hřiště jsou vhodná pro hravé, neunavitelné děti, protože se na nich nebudou nudit ani po celém dni intenzivního hraní.

Věže řady Adventurer jsou vhodné pro všechny velikosti zahrad, od malých, pro které je vhodné například dětské hřiště Patio, přes středně velké zahrady pro umístění například herní věže se skluzavkou Safari, až po rozlehlé zahrady pro umístění velkého dětského hřiště Voyager.

Novinky na poli dětské zábavy se ovšem netýkají pouze základních herních věží. V nabídce nově naleznete také nově vyvynuté přídavné houpačkové moduly Jungle Swing Frame 2.0, které následují trend větší udržitelnosti výroby bez toho, aby si daň vybrali jak v oblasti bezpečnosti tak v oblasti zábavy.

Obměnou prošel i velmi oblíbený lezecí a šplhací modul s houpačkami, nově označovaný jako Jungle Climb Frame 2.0. Jedná se o přídavný modul ke všem dětským hřištím Jungle Gym, kterým základní věž rozšíříte o 2 houpací místa, šplhací síť a dřevěný žebřík.

803-204-2292-jungle-safari-blauw