Pořiďte si balkon v alpském stylu

Typickém znakem alpských a zejména pak bavorských vesniček jsou chaty a chalupy s výrazně zdobenými balkony se zábradlím z masivního dřeva. Tyto balkony, jejichž zábradlí je tvořeno robustními sloupky s vyfrézovaným zdobením, dodávají chalupě romantický až idylický nádech a i díky tomu se staly oblíbené i mimo alpské pohoří. S naší pomocí mohou bavorské balkonové sloupky zdobit i vaše chaty a chalupy.

 

Pestrý výběr balkonových sloupků

Vybírat si můžete z desítky bavorských sloupků různých typů a velikostí. Najdete tu jak velké, masivní sloupky, tak bavorské sloupky s výrazně útlejším profilem. Kromě základní nabídky vám můžeme nabídnout také výrobu bavorských sloupků na zakázku, kdy je možné do jisté míry upravit vzhled sloupku podle vašich představ. Naše firma je vybavena vlastní truhlářskou dílnou a naši řemeslníci mají s řešením podobných zakázek, které překračují rámec naší standardní nabídky, bohaté zkušenosti. Více informací o zakázkové výrobě bavorských balkonových sloupků získáte na emailové adrese obchod@vladeko.cz, nebo když zavítáte do našeho kamenného obchodu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

 

Bavorské sloupky z českého smrku

Všechny naše bavorské balkonové sloupky vyrábíme z dohladka zhoblovaného smrkového dřeva. Přestože jsou bavorské sloupky primárně určeny pro balkonové zábradlí, lze je využívat i jinak. Bavorské sloupky mohou být využity například jako venkovní plot, k ohraničení terasy, ne jako zábradlí u interiérové schodiště apod.

 

Bavorské sloupky umíme dodat včetně ochranného nátěru

V základním provedení dodáváme bavorské balkonové sloupky bez povrchové úpravy, tedy v původní barvě použitého dřeva. V případě zájmu ale můžeme bavorské sloupky vybavit ochranným nátěrem dle vlastního výběru. Ve Vladeku používáme na základě dlouhodobých zkušeností barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

  • 1
  • 5
  • 2
  • bavori-2
  • dsc1020
  • dsc0983

Aktuality

Archiv aktualit