Výroba psích bud v plném proudu

Bouda pro psa v různých variantách

Protože už se pomalu ale jistě blíží zima, v naší truhlářské dílně jsme naplno rozjeli výrobu psích bud, aby Vaši čtyřnozí miláčci ani přes zimu nestrádali. Naši truhláři vyrábí jak zateplené psí boudy, tak i nezateplené boudy pro psa. Výroba psích bud je rozdělena podle typu boudy, zateplené boudy se vyrábí po jednotlivých dílech. Tyto díly jsou snadno skladné a jednoduše se tak posílají Vám - našim zákazníkům. Zateplená bouda Vám tedy domů přijde na paletě a montáž provádíte sami na místě. Výhoda tohoto způsobu je ta, že boudu bez problému postavíte například v již stojícím kotci pro psa, do kterého byste ji již smontovanou nedostali. Montáž naší dřevěné zateplené psí boudy je rychlá a snadná, nezabere Vám ani 15 minut.

Výroba zateplené boudy pro psy

Máme i nezateplenou psí boudu

Druhý typ boudy, který vyrábíme na sklad a je k okamžitému odběru je nezateplená bouda pro psa. Výroba nezateplené psí boudy probíhá jinak než výroba té zateplené. Nezateplená bouda má rám pevně sešroubovaný k sobě a je nerozebiratelná. Tuto boudu proto posíláme na paletě již smontovanou. Na střeše nezateplené boudy je pro přepravu umístěn jednoduchý dřevěný rám, který chrání plechovou střechu před oboucháním či zohýbáním. Boudu dostanete tedy již složenou dohromady, takže pes může rovnou bydlet bez zbytečných průtahů, pokud ale chcete boudu umístit dovnitř kotce, je potřeba kotec montovat současně s boudou, kterou do kotce umístíte ještě před upeněním všech stěn.

Výroba nezateplené psí boudy

Psí boudy i kotce pro psy máme celoročně vystavené na naší kamenné prodejně v Tachlovicích u Rudné u Prahy, můžete se na ně tedy přijet podívat na vlastní oči a na boudu si můžete osahat, popřípadě přijeďte i s pejskem, ten si jí tady klidně může vyzkoušet. Bude se Vám samozřejmě věnovat jeden z našich odborných poradců, který Vám s výběrem boudy rád poradí.

  • Stěny zateplené boudy pro psa
  • Palubky na vnější stěnu psí boudy
  • Upevňování palubek na stěnu psí boudy
  • Plechy na oplechování psí boudy
  • Výroba boudy pro psa
  • Ochranný rám na střechu psí boudy

Aktuality

Archiv aktualit