Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Nezařazené

Zpět na přehled
 • 20.09.2023 Vašek L.

  Kdy dostanu objednané zboží?

  Dobrý den, zajímalo by mne, jak dlouho budu čekat na zboží, které si u vás objednám. A hlavně mne zajímá jakou službu používáte pro jeho doručení. Díky za odpověď. Vašek
 • 19.09.2023 Marek Z.

  Jak dodáváte dřevěné výrobky. S nátěrem nebo bez?

  Dobrý den, jak je to s vašimi výrobky? Chtěli bychom si objednat dřevěnou pergolu, ale u bytového domu nemáme žádnou dílnu, kde bychom si ji mohli natřít. Jste schopni nám dodat pergolu již natřenou? Díky za odpověď.
 • 18.09.2023 Hynek M.

  Kde najdu jednoduchý nákres kurníku?

  Dobrý den, chtěl bych se pokusit o stavbu nějakého jednoduchého kurníku pro křepelky. Poradíte mi, kde bych mohl sehnat nějaký nákres? Děkuji za odpověď.
 • 14.09.2023 Jitka H.

  Jaké jsou rozměry kurníku pro 5 slepic

  Dobrý den, zajímalo by mne, zda existuje nějaká norma, která by nařizovala, jaké mají být rozměry kurníku pro 5 slepic a zda existuje nějaký postih při jejím nedodržení. Chtěla bych si pořídit slepice jen tak pro potěšení, ale také pro užitek. Pár domácích vajíček se vždycky hodí. Děkuji za odpověď.
 • 31.05.2023 Honza B.

  Mohu si objednat montáž zemních vrutů?

  Dobrý den, chtěl bych si svépomocí postavit větší zahradní kůlnu. Kůlna bude stát na zemních vrutech a spočítal jsem si, že jich pod stavbu budu potřebovat celkem 24 a nechci je šroubovat ručně. Můžu si u vás zavrtání objednat, případně si zapůjčit nějakou techniku, abych si jejich zavrtání ulehčil? Děkuji za odpověď.
 • 11.04.2023 Aleš H.

  Jak postavit pergolu k domu?

  Dobrý den, máme pronajatý malý domek a mne by zajímalo jestli lze postavit u domu pergolu, když si vlastník domu nepřeje její kotvení do zdi? U francouzských dveří máme prostor, který bychom chtěli využívat na letní posezení, ale majitel nechce o kotvení pergoly do zdi ani slyšet. Děkuji za odpověď.
 • 25.11.2022 Martin B.

  Proč vyrábíte zábradlí jen alpského stylu?

  Dobrý den, mám moderní domek ke kterému jsem přistavěl garáž. V prvním patře nad garáží jsem z jednoho dětského pokoje vyboural dveře a střecha garáže se tak bude moci používat jako balkon. Ještě bych potřeboval na tuhle přístavbu udělat zábradlí. Balkonové zábradlí, které nabízí Vaše firma je bavorského typu a takové je pro mne nepoužitelné. Potřebuji zábradlí vzhledově jednoduché. Mohli byste takové zábradlí pro mne vyrobit? Děkuji za odpově
 • 21.10.2022 Erik M.

  Jaké krycí barvy na dřevo používáte na nátěry plotů?

  Dobrý den, jaké barvy používáte na povrchovou úpravu venkovních dřevěných staveb? Při nedávné rekonstrukci domku i zahrady nám zbývá ještě oprava a povrchová úprava plotu. Barva by měla být krycí, aby nebyla vidět struktura dřeva a zároveň ladila s bíle natřenou pergolou, která již několik let stojí v zahradě. Děkuji za odpověď.
 • 13.10.2022 Pavel

  Jak pojezdová vrata osadit dřevěnou výplní?

  Dobrý den, plánuji výměnu starého plaňkového plotu za nový plot z dělících stěn. Při té příležitosti i výměnu vrátek a klasicky otevíratelných vrat za pojezdová. Vrátka i vrata budou vyrobena z kovového rámu a jejich výplň bych si představovat ve stejném stylu jako plot. Bude to moc složité? Děkuji za odpověď.
 • 13.10.2022 Václav

  Který podklad pod zahradní domek by byl nejvhodnější?

  Dobrý den, chtěl bych si nechat postavit na zahradě domek na nářadí, ale nevím jaký podklad pod něj je nejvhodnější. Poradíte mi? Děkuji za odpověď.