Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Nezařazené

Zpět na přehled
 • 14.03.2024 Marcela H.

  Můžu použít Kasko kostky na výrobu pískoviště?

  Dobrý den, napadlo mě, že bych svým dětem postavila pískoviště z vámi nabízených kasko kostek a až děti odrostou, použila bych kostky na vyvýšený záhon. Půjde to? Děkuji za odpověď.
 • 05.12.2023 Markéta M.

  Mohu si objednat montáž domku v zimě?

  Dobrý den, na poslední chvíli jsme se rozhodli, že bychom chtěli pro naše vnoučata zahradní domek. Protože naše vnoučata jsou již starší, domeček nebude jen na hraní, ale chtěli bychom, aby ho využily o prázdninách i na přespání. Nicméně bychom jim chatku chtěli dát formou dárku pod stromeček k vánocům. Zvládnete nám ho ještě teď dodat a namontovat? Děkuji za odpověď.
 • 16.10.2023 Lukáš D.

  Jak dlouho trvá vytvoření návrhu a cenové nabídky na přístřešek nad dveře?

  Dobrý den, chtěl bych si u vás nechat vyrobit přístřešek nad dveře se sedlovou střechou. V nabídce je máte, ale já bych chtěl přístřešek kompletní vč. asfaltového šindele, s nátěrem palisandr a s nějakou boční výplní, aby nám nefoukalo na vchodové dveře. Jaké další informace k tomu potřebujete a jak dlouho budu čekat, než mi pošlete cenovou nabídku? Díky Lukáš
 • 20.09.2023 Vašek L.

  Kdy dostanu objednané zboží?

  Dobrý den, zajímalo by mne, jak dlouho budu čekat na zboží, které si u vás objednám. A hlavně mne zajímá jakou službu používáte pro jeho doručení. Díky za odpověď. Vašek
 • 19.09.2023 Marek Z.

  Jak dodáváte dřevěné výrobky. S nátěrem nebo bez?

  Dobrý den, jak je to s vašimi výrobky? Chtěli bychom si objednat dřevěnou pergolu, ale u bytového domu nemáme žádnou dílnu, kde bychom si ji mohli natřít. Jste schopni nám dodat pergolu již natřenou? Díky za odpověď.
 • 18.09.2023 Hynek M.

  Kde najdu jednoduchý nákres kurníku?

  Dobrý den, chtěl bych se pokusit o stavbu nějakého jednoduchého kurníku pro křepelky. Poradíte mi, kde bych mohl sehnat nějaký nákres? Děkuji za odpověď.
 • 14.09.2023 Jitka H.

  Jaké jsou rozměry kurníku pro 5 slepic

  Dobrý den, zajímalo by mne, zda existuje nějaká norma, která by nařizovala, jaké mají být rozměry kurníku pro 5 slepic a zda existuje nějaký postih při jejím nedodržení. Chtěla bych si pořídit slepice jen tak pro potěšení, ale také pro užitek. Pár domácích vajíček se vždycky hodí. Děkuji za odpověď.
 • 31.05.2023 Honza B.

  Mohu si objednat montáž zemních vrutů?

  Dobrý den, chtěl bych si svépomocí postavit větší zahradní kůlnu. Kůlna bude stát na zemních vrutech a spočítal jsem si, že jich pod stavbu budu potřebovat celkem 24 a nechci je šroubovat ručně. Můžu si u vás zavrtání objednat, případně si zapůjčit nějakou techniku, abych si jejich zavrtání ulehčil? Děkuji za odpověď.
 • 11.04.2023 Aleš H.

  Jak postavit pergolu k domu?

  Dobrý den, máme pronajatý malý domek a mne by zajímalo jestli lze postavit u domu pergolu, když si vlastník domu nepřeje její kotvení do zdi? U francouzských dveří máme prostor, který bychom chtěli využívat na letní posezení, ale majitel nechce o kotvení pergoly do zdi ani slyšet. Děkuji za odpověď.
 • 25.11.2022 Martin B.

  Proč vyrábíte zábradlí jen alpského stylu?

  Dobrý den, mám moderní domek ke kterému jsem přistavěl garáž. V prvním patře nad garáží jsem z jednoho dětského pokoje vyboural dveře a střecha garáže se tak bude moci používat jako balkon. Ještě bych potřeboval na tuhle přístavbu udělat zábradlí. Balkonové zábradlí, které nabízí Vaše firma je bavorského typu a takové je pro mne nepoužitelné. Potřebuji zábradlí vzhledově jednoduché. Mohli byste takové zábradlí pro mne vyrobit? Děkuji za odpově