Dodáváte zateplené psí boudy smontované?

Dobrý den, nejsem vůbec technicky zdatná a proto mám dotaz, jestli dodáváte psí boudy i smontované? Děkuji za odpověď.
18.11.2019 Ivana R.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Nezateplené psí boudy jsou z konstrukčních důvodů vždy dodávány již složené na paletě. Plechová střecha je kryta dřevěným rámem, který brání jejímu poškození a bouda je pečlivě zabalena do kartonu a folie. U nezateplené boudy pro psa tedy není žádný problém s jejím montováním u Vás doma, problém ale nastane v případě, že již máte nainstalovaný kotec pro psa a boudu byste chtěli umístit dovnitř. Do našich kotců pro psy se již složená bouda, ať už zateplená nebo nezateplená nedá umístit. Prostě neprojde vchodem.

Nezateplená bouda pro psa s ochranným rámem kolem oplechované střechy

V případě volby zateplené boudy pro psa k Vám domů přijde bouda rozložená na jednotlivé díly. Pokud se bojíte montáže boudy, tak se rozhodně nebojte. Jednotlivé díly jsou od nás připravené tak, aby vše proběhlo co nejrychleji a bez jakýchkoli požadavků na technickou zručnost. Montáž se provádí jednoduchým zasazením daných dílů do sebe a jejich upevnění přiloženými matkami. Výhodou tohoto řešení je maximální flexibilita jak už při umístění boudy, tak i při manipulaci s ještě nesloženou boudou - jednotlivé dílce boudy snadno člověk přenese sám bez další pomoci.

Zateplené boudy pro psa posíláme rozložené na paletě.

Pokud byste měla o boudu zájem nebo byste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte nás kontaktovat ať už telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář, který najdete na našich stránkách v sekci "Kontakt". Můžete se také zastavit v naší prodejně v Tachlovicích u Rudné u Prahy, kde všechny psí boudy uvidíte vystavené a můžete si je na vlastní oči prohlédnout.

Aktuality

Archiv aktualit