Doporučíte mi kotvení pro dětskou houpačku Mathias 3?

Dobrý den, máme od vás zakoupenou konstrukci na dvě houpačky a provazový žebřík Mathias 3. Po dvou letech užívání naše děti vyrostly a houpačková konstrukce by potřebovala stabilnější upevnění k zemi. K tomu bychom rádi použili zemní vruty. Můžete nám prosím poradit, které vruty jsou pro naši houpačku vhodné? Děkuji.
17.05.2019 Eliška H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro houpačkovou konstrukci Mathias 3 vám můžeme doporučit zemní vruty Bayos v délce 50 centimetrů nebo zemní vruty Bayos v délce 60 centimetrůpatku vrutu Bayos U se šířkou 7 centimetrů. Konce stojek je pak třeba mírně opracovat, aby do těchto patek čistě zapadly a zvýšila se styčná plocha mezi stojkou a plochou patky.

V případě, že budete mít o doporučované zemní vruty Bayos zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. K tomu můžete využít naší zákaznickou linku, nebo nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách, anebo nás můžete navštívit přímo v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

Aktuality

Archiv aktualit