Doporučíte mi vhodnou barvu pro natření zahradního altánu?

Dobrý den, mám na zahradě starší altán ze smrkového dřeva, které bylo před montáží natřeno ochrannou lazurou. Po letech je ale nátěr již dosti omšelý a přestává pomalu plnit svou funkci, nemluvě o tom, že na oloupaný nátěr není moc hezký pohled. Můžete mi doporučit nějakou vhodnou barvu nebo ochranný nátěr? Děkuji za odpověď.
26.06.2019 Vladimír B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Ve Vladeku používáme k povrchovým úpravám zahradních dřevostaveb obvykle lazurovací nátěry, zvláště pak tenkovrstvé lazury. Pro váš altán bychom vám tedy mohli doporučit například lazurovací nátěr Xyladecor Classic HP, případně byste mohl k renovaci nátěru použít i silnovrstvou lazuru Xyladecor Extra, nebo rovněž silnovrstvou lazuru Oversol 2 v 1. Všechny tři nabízené barvy máme ve třech různých baleních a na výběr je pestrá škála barevných odstínů. Před nanesením nového nátěru je důležité, abyste bezezbytku odstranil, ideálně pomocí smirkového papíru.

V případě, že budete mít o některou z nabízených barev zájem, nebo kdyby vás zajímalo ještě něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Zastihnout nás můžete na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vám bude k dispozici jeden z našich odborných poradců.

  • montaz-altan-1-651
  • montaz-altan-1-618
  • montaz-altan-1-653

Aktuality

Archiv aktualit