Jaké mám použít kotvení pro upevnění pergoly k travnatému povrchu?

Dobrý den, pořídil jsem si zahradní pergolu a teď bych jí chtěl konečně instalovat. Poradíte mi, jaké mám použít kotvení, když chci pergolu upevnit k travnatému povrchu? Děkuji za odpověď.
21.06.2019 Veronika Ž.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro upevnění zahradní pergoly do travnatého povrchu budou nejlepší zemní vruty Bayos, které máme v naší nabídce ve dvou variantách. K dostání jsou zemní vruty Bayos 500 milimetrů a zemní vruty Bayos 600 milimetrů. Zemní vruty představují velmi univerzální a zároveň velmi spolehlivý typ kotvení, který se navíc snadno instaluje a není kvůli němu nutné kopat základy pro betonové patky apod. Zemní vruty se instalují pomocí montážního klíče, který si můžete rovněž zapůjčit u nás ve Vladeku.

Pokud budete mít o nabízené zemní vruty zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit