Jaké prodáváte druhy palisádových sloupků?

Dobrý den, mám zájem o dřevěnou palisádu, kterou chci použít k ohraničení záhonu. Chci se zeptat, prodáváte jen jednotlivé palisádové sloupky nebo i celé pásy z dřevěných sloupků? Děkuji za odpověď.
23.04.2019 Miroslav S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší nabídce najdete jak jednotlivé palisádové sloupky v několikerém provedení (se špicí, půlené palisádové sloupky apod.), tak pásy palisádových sloupků, respektive řetězové palisády. Samostatných palisádových sloupků máme celkem šest druhů, přičemž každý je možné dostat v několika různých velikostech. Najdete tu palisádové sloupky se špicí, půlené palisádové sloupky, nebo sloupky s fazetou apod.

V případě, že budete mít o nabízené palisádové sloupky zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely je vám k dispozici naše zákaznická linka, dále nás můžete oslovit pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo za námi můžete přijet k nám do Vladeka v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

  • p1060567
  • p1070323
  • 1005340

Aktuality

Archiv aktualit