Jakou mají nosnost dřevěné přepravky a bedýnky?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem viděl pěkné dřevěné přepravky. Můžete mi říct, jaká je jejich nosnost? A prodáváte je včetně ochranného nátěru? Děkuji za odpověď.
27.06.2019 Alice S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Všechny tři bedýnky mají maximální nosnost 30 kilogramů. Co se týče povrchové úpravy, při standardní objednávce dodáváme přepravky a bedýnky bez povrchové úpravy, tedy přírodní barvě použitého smrkového dřeva. Pokud byste ale chtěl přepravky včetně povrchové úpravy, je možné bedýnky za příplatek vybavit ochranným nátěrem dle vlastního výběru. Ve Vladku používáme osvědčené barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které máme skladem v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

V případě, že budete mít o některou z dřevěných přepravek zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vypravit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si můžete přepravky prohlédnout na vlastní oči, a vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich odborných poradců.

  • 1007533
  • 1007535
  • 1007546

Aktuality

Archiv aktualit