Jakou psí boudu pro dva psy?

Dobrý den, máme doma dva velké psy a potřebovali bychom je někam ubytovat. Máte ve Vaší nabídce nějakou boudu pro dva psy? Děkuji.
12.09.2019 Jaroslav P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V naší nabídce máme na výběr z několika typů psích bud. Můžete si vybrat z několika různých variant - zateplenou boudu pro psa a nezateplenou psí boudu, oba modely s ochranným oplechováním nebo celodřevěnou boudu pro velkého psa. Pro menší psy je možné použít jednu z našich větších psích bud a použít jí jako psí boudu pro dva psy, předsíňka je velice rozměrná, takže jeden mazel může zůstat tam a druhý klasicky v ložnici, nebo se psi vejdou do ložnice oba najednou. Bohužel nenabízíme boudu pro 2 psy, kteří jsou velcí, pro dva psy máme v nabídce dvojkotec pro psy.

Psí kotec pro 2 psy

Kotec pro dva psy je rozměrný kotec s kovovou sítí s oky 50 x 50 mm, který je uprostřed předělen dřevěnou přepážkou, aby se pejsci nemohli ani při špatné náladě nějak rafnout. Do každé ze dvou částí lze umístit libovolnou psí boudu, kterou je potřeba smontovat uvnitř kotce, jinak s ní neprojdete dveřmi. Dvojkotec pro psy se hodí pro libovolně velká psí plemena, od malých jezevčíků až po velké německé ovčáky.

Pokud byste měl o dvojkotec pro psy nebo nějakou ze psích bud zájem, neváhejte a obraťte se na nás. Můžete nám buď zavolat na telefoním čísle 311 678 445 nebo se u nás přímo zastavte. U nás v areálu máme kotec i psí boudy vystaveny, tak je můžete omrknout na vlastní oči a rozhodnout se, jestli je to to pravé pro vás. Nacházíme se v Tachlovicích u Rudné u Prahy v ulici Karlštejnská 97, kde se Vám bude věnovat jeden z našich odborných poradců a odpoví Vám na veškeré Vaše dotazy.

Aktuality

Archiv aktualit