Je možné vyrobit mříž z impregnovaného dřeva v jiném rozměru?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné dodat mříž, kterou máte v nabídce pod názvem Impregnovaná mříž bez rámu 180 x 180 cm i v jiném rozměru. Konkrétně bych potřeboval tyto rozměry 3x 200x160 cm, 2x 140x160 cm a 1x 160x160 cm. Děkuji za odpověď.
06.12.2019 Čestmír Č.

Naše odpověď:

Dobrý den,

děkujeme Vám za dotaz. Bohužel u impregnovaných mříží nelze měnit jejich rozměry. Můžeme Vám však nabídnout mříže Klára, které jsou též bez rámu a mají oka o velikosti 10x10 cm. V případě, že mříž Klára není úplně podle Vašich představ, můžete se na našich stránkách podívat na ostatní dřevěné mříže, které standardně vyrábíme. Mříže jsou vyrobeny z čistého hoblovaného smrkového dřeva bez povrchové úpravy (nátěru). Samozřejmě jsme schopni Vám zajistit i nátěr impregnací, případně lazurou Xyladecor.

Mříže Klára
V případě, že budete mít zájem o cenovou nabídku na smrkové mříže Klára, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete vyhledat v našem kamenném obchodě Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si můžete poptávané mříže prohlédnout na vlastní oči.

Aktuality

Archiv aktualit