Můžu dostat zahradní altán VL 44 včetně podlahy?

Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit altánek, kde by se dalo za pěkného počasí posedět s přáteli u sklenky vína nebo něčeho na zub. Z vašeho e-shopu se mi nejvíc zamlouvá zahradní altán VL 44 Basic. Je možné objednat si ho včetně podlahy? Děkuji za odpověď.
25.06.2019 Filip B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pokud byste si chtěl objednat altán VL 44 i s podlahou, musel byste si objednat provedení „Komplet“, které je oproti provedení „Basic“ obohaceno právě o dřevěnou podlahu. Altán je vyroben z dohladka vysušeného a pečlivě zhoblovaného dřeva. Při běžné objednávce dodáváme zahradní altán bez povrchové úpravy, to znamená, že má barvu původně použitého smrkového dřeva. Zahradní altán VL 44 Komplet stojí 53 521 korun a na stránkách našeho e-shopu Vladeko jej najdete pod katalogovým číslem VL44/K

V případě, že budete mít o zahradní altánek VL 44 nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, nebo nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

  • vl-44-atypicka-uprava-zahradni-altan
  • zahradni-altan-vl-44-praha-zapad-sindel-iko
  • p9260057

Aktuality

Archiv aktualit