Prodáváte barvy na dřevo Sadolin?

Dobrý den, mám na zahradě postavenou pergolu ze smrkového dřeva, v minulosti ošetřenou tenkovrstvou lazurou Sadolin Classic. Krycí nátěr je ale po těch letech již dost omšelý a potřeboval bych jej obnovit. Barvu Sadolin však nemůžu nikde sehnat, nemáte jí skladem, eventuálně doporučili byste mi nějakou vhodnou náhradu? Děkuji za odpověď.
15.05.2019 Kamil Ř.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Barvy na dřevo Sadolin se již do České republiky nedováží a nejsou tedy dostupné k objednání u drtivé většiny prodejců (až na výjimky, kterým zůstalo na skladě pár posledních plechovek). Nicméně barvy Sadolin byly v ČR nahrazeny nátěrovými hmotami Xyladecor, které jsou stejně jako výrobky Sadolin dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech. Najdete mezi nimi například barvu Xyladecor Classic HP, která je vlastně nástupkyní barvy Sadolin Classic, kterou jste použil k prvnímu nátěru vaší pergoly. Barvu Xyladecor Classic HP máme celkem ve třinácti různých velikostech a ve třech různých baleních (0,75 l; 2,5 l; 5 l).

Pokud budete mít o nabízenou barvu Xyladecor Classic HP zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se nám své dotazy můžete položit osobně v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

  • 1005514
  • 1005464
  • 1005477

Aktuality

Archiv aktualit