Prodáváte boudy pro psy z borovice?

Dobrý den, nabízíte také boudy pro psy z borovice? Víc se mi líbí vzhled přírodního borovicového dřeva než smrku. Předem děkuji za odpověď.
18.09.2019 Martin E.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Boudy pro psy z borovice v základní nabídce bohužel nemáme, zato Vám můžeme nabídnout dřevěné psí boudy z odolného smrkového dřeva ve 3 různých typů provedení a několika velikostech. V naší nabídce naleznete zateplené boudy pro psy, nezateplené boudy i celodřevěné zateplené psí boudy. Nejmenší bouda má rozměry 120 x 80 x 80 cm, bouda je tedy vhodná pro malé psy, největší bouda pro velká plemena má pak rozměr 160 x 90 x 90 cm a je vybavena, stejně jako všechny ostatní boudy rozměrnou předsíňkou.

Zateplené boudy vyrábíme ze smrkových palubek

Boudy pro psy z borovice jsme schopni pro Vás vyrobit v rámci zakázkové výroby, kterou provozujeme v naší truhlárně. Pokud byste měl o takovouto atypickou boudu zájem, neváhejte nás kontaktovat po telefonu nebo se rovnou zastavte v naší prodejně v Tachlovicích u Rudné u Prahy, kde se Vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců a možnosti psí boudy s Vámi dopodrobna probere u šálku kávy.

Aktuality

Archiv aktualit