Prodáváte dětské tabule na kreslení?

Dobrý den, prodáváte ve Vladeku dětské venkovní tabule na kreslení? Měl bych zájem o výrobu tří takových, ale v trochu pozměněných rozměrech. Byli byste ochotni pro mě tabule na kreslení v s pozměněnými rozměry vyrobit? Děkuji za odpověď.
10.05.2019 Miluše Š.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Dětské tabule na kreslení v naší aktuální nabídce máme, ale pokud byste chtěl tabule v jiných rozměrech, museli bychom je pro vás vyrobit na zakázku v naší vlastní truhlářské dílně. V takovém případě je ale třeba počítat, že výsledná cena bude vyšší než při koupit dětských venkovních tabulí ve standardních rozměrech. Pro přijetí zakázky budeme potřebovat, abyste nám zaslal podrobné informace o rozměrech a vzhledu požadovaných tabulí na psaní a pokud možno jednoduchý náčrtek. Jakmile od vás tyto informace obdržíme, naši technici pro vás vypracují kompletní nezávaznou obchodní nabídku.

V případě, že bude váš zájem o výrobu dětských venkovních tabulí na kreslení i nadále trvat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Můžete nás oslovit na naší zákaznické lince, případně nám své otázky můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře, který najdete na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do naší prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si můžete o všem, co vás zajímá, v klidu popovídat s jedním z našich technických poradců.

  • img8340
  • img8342
  • img8341

Aktuality

Archiv aktualit