Prodáváte dvoupatrové dětské domky?

Dobrý den, prodáváte nějaké dvoupatrové zahradní domky pro děti tak do 25 000 korun? Děkuji za odpověď.
20.06.2019 Jozef Ch.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Dvoupatrové zahradní domky ve vámi stanoveném finančním limitu v nabídce máme, a to hned několik druhů. Můžeme vám nabídnout například dětský domek Tom se sedlovou střechou a čtyřmi okny. Vnitřek domku je rozdělený na dvě patra, které spojuje jednoduchý žebřík. Stěny domku a střecha jsou vyrobeny z 16 milimetrů silných palubek. Dětský domek Tom stojí 24 990,- a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 162218.

Dále vám můžeme nabídnout zahradní domek pro děti - Lola, který je prakticky totožný jako domek Tom, jen od jiného výrobce. Má rovněž sedlovou střechu, dvě patra spojená malým žebříkem k oknům má připevněné květinové truhlíky. I cena je u obou domků shodná – 24 990,-. Dětský domek Lola najdete na našich stránkách pod katalogovým číslem 40.0122.

V případě, že si z naší nabídky dvoupatrových zahradních domků pro děti vyberete, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, případně nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře, který najdete na našich webových stánkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich technických poradců.

  • 1007238
  • 1007239
  • 1007240

Aktuality

Archiv aktualit