Prodáváte květinové truhlíky na terasu?

Dobrý den, máte skladem nějaké květinové truhlíky vhodné pro umístění na terasu? A jsou již natřené nějakým ochranným lakem? Děkuji za odpověď.
13.05.2019 Pavlína B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Květinových truhlíků na terasu máme v naší stálé nabídce hned několik. Můžeme vám nabídnout například truhlík Anton, který je dostupný ve třech různých velikostech. Je vyroben ze smrkového dřeva a může sloužit jako „obal“ na květináče, nebo jej můžete vystlat PVC fólií a rostliny pak vysadit přímo do něj. Další možností jsou dřevěné truhlíky Mates a Josef, stejně jako truhlík Anton dostupné ve dvou různých velikostech. V nabídce najdete ale i další truhlíky vhodné pro umístění na terasu. A pokud by vám doporučované truhlíky na terasu z naší nabídky nevyhovovaly je tu možnost vyrobit truhlíky na zakázku podle vašich přání a návrhů. Pro přijetí zakázky však bude nutné, abyste nám poslala podrobné informace o rozměrech a vzhledu požadovaných truhlíků (vůbec nejlepší by byl jednoduchý náčrtek). Jakmile tyto informace obdržíme, obratem pro vás vypracujeme kompletní nezávaznou obchodní nabídku.

V základním provedení dodáváme květinové truhlíky na terasu bez povrchové úpravy, tedy v přírodní barvě použitého smrkového dřeva. Za příplatek je ovšem možné vybavit truhlíky ochranným nátěrem dle vlastního výběru. Ve Vladeku používáme k povrchovým úpravám dřeva osvědčené nátěrové hmoty Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

V případě, že budete mít o nabízené truhlíky zájem, nebo kdybyste měla nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo můžete přijet k nám do Vladeka v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše probere jeden z našich technických poradců.

  • drevevy-truhlik-na-terasu-anton-3
  • truhlik-na-terasu-anton-vcetne-nateru
  • truhlik-prebal-kvetiny-mates-maly-4
  • truhlik-prebal-kvetiny-mates-maly-2
  • dreveny-truhlik-josef-50cm-2
  • dreveny-truhlik-josef-50cm-3

Aktuality

Archiv aktualit