Prodáváte palisádové truhlíky na květiny?

Dobrý den, před několika lety jsem u vás ve Vladeku viděl pěkné palisádové truhlíky na květiny. Máte je ještě skladem, případně mohli byste je pro mě vyrobit? Děkuji za odpověď.
21.06.2019 Zdeňka L.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Palisádové truhlíky jsou stále součástí našeho základního sortimentu. Vyrábíme je ze smrkové/borovicové kulatiny a k dostání jsou celkem v devíti různých velikostech. Palisádové truhlíky jsou ošetřeny tlakovou impregnací, která chrání dřevo před vlhkem, hnilobou a různými škůdci. V případě zájmu je možné dodat truhlíky natřené tmavou lazurou, které ještě zesílí efekt tlakovém impregnace a dřevo bude maximálně chráněno před všemi negativními vlivy, které na něj ve venkovním prostředí působí.

V případě, že si z naší nabídky palisádových truhlíků vyberete, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo se za námi můžete vydat do naší prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se můžete na vše vyptat jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit