Prodáváte přístřešky na jízdní kola?

Dobrý den, chtěl bych si na chatu pořídit dřevěný přístřešek na jízdní kola. Máte nějaký zahradní domek nebo kůlnu, do které by šli umístit čtyři jízdní kola? Děkuji za odpověď.
06.05.2019 Jiří D.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. K uschování jízdních kol vám můžeme nabídnout dřevěný přístřešek na jízdní kola Westerwald. Přístřešek má rozměry 150 x 200 x 90 centimetrů, je vyroben z tlakově impregnovaného smrkového dřeva, má dvoukřídlé dveře a střechu s krytinou v podobě černé lepenky. Cena přístřešku na jízdní kola je 10 900 korun a na našich stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 29.0016. Kromě tohoto přístřešku, který je přímo určený k uschování jízdních kol, vám z naší nabídky může pro stejné účely dobře posloužit také některý z našich menších zahradních domků na nářadí. Domky máme v několika různých velikostech a provedeních. V případě, že byste si vhodný domek nevybral, je tu možnost dohodnout se s námi na zakázkové výrobě a pak bychom pro vás vyrobili domek dle vašich návrhů. Naše firma disponuje vlastní truhlářskou dílnou a s podobnými zakázkami, které vybočují z našeho standardního portfolia, máme bohaté zkušenosti.

Pokud budete mít o přístřešek na kola nebo o některý z nabízených zahradních domků zájem anebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našem webu k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit přímo v našem obchodě Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde můžete vše probrat s jedním z našich technických poradců.

  • p1040626
  • img2699
  • img20160720145007

Aktuality

Archiv aktualit