Prodáváte zahradní domek na nářadí plechový?

Dobrý den, máme moderní domek u Prahy a chtěli bychom na zahradu pořídit domek na nářadí, ideálně plechový. Jaké jsou možnosti? Děkuji.
27.02.2020 Oldřich Z.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zahradní domky plechové již v nabídce nemáme, nahradili jsme je mnohem odolnějšími a spolehlivějšími dřevěnými zahradními domky. Dřevěné zahradní domky mají oproti těm z tenkého plechu několik zásadních výhod. Dřevo je přírodní materiál, se kterým se jednoduše pracuje. V případě jakýchkoli problémů ať už s rozměry domku, tak i třeba s nedostatkem oken nebo nepřesných výřezů je možné dřevěné domky jednoduše upravit v podstatě na počkání. U plechových domků může dojít k podobným problémům, bohužel jejich řešení je časově i organizačně mnohem náročnější.

Zahradní domek na nářadí plechový jsme nahradili dřevěným

Další nespornou výhodou dřevěných domků na nářadí je jejich možnost zabezpečení. Přeci jenom, lépe uchráníte Vaše nářadí před zloději v dřevěné boudě s pořádným zámkem a silnými stěnami než v plechové skříni. Zároveň je naše nabídka zahradních domků na nářadí mnohonásobně větší a vybere si tak úplně každý.

Dřevěný zahradní domek na nářadí

Plechové domky a skříně na nářadí však také mají své plusy. Jedním z nich je snadná možnost přemístění i již složeného domku, kdy prostě jenom seženete partu kamarádů a domek zvednete a přemístíte jinam. Dalším plusem je jejich blesková montáž, plechové domky k Vám totiž vždy přijdou se stěnami pochopitelně v jednom kuse. Myslíme si však, že přednosti dřevěných domků výrazně převyšují výhody těch plechových a proto v naší nabídce naleznete pouze ty dřevěné.

V případě, že máte o jakýkoli domek na nářadí zájem, nevíte si rady s jeho výběrem nebo Vám nevyhovují rozměry, neváhejte nás kontaktovat. K tomuto účelu můžete využít buď kontaktní formulář, poptávkový formulář, který je u každého zahradního domku nebo telefonní spojení. Také se u nás můžete zastavit osobně na prodejně, kde s Vámi možnosti probere jeden z našich odborných technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit