Topení do psí boudy

Dobrý den, prodáváte ke svým psím boudám a kotcům také podlahové či jiné topení ? Mám trochu zhýčkaného psa a bojím se, aby v boudě v zimních dnech vydržel.
Jarmila V.

Naše odpověď:

 Dobrý den, topení do psí boudy ani žádný podobný produkt naše firma neprodává. Můžeme vám ale nabídnout zateplenou psí boudu dvou typů (celodřevěná a bouda s kovovým rámem) ve velikostech pro střední a velká psí plemena. Všechny psí boudy jsou k nahlédnutí v příslušné rubrice internetového obchodu na našich webových stránkách. Nemusíte se obávat, že by v ní váš pes nějak strádal. Reference od našich zákazníků, kteří si od nás zakoupili psí boudy s tepelnou izolací, jsou veskrze pozitivní a s problémem, že je bouda pro psa neobyvatelná z důvodů zimy, jsme se zatím nesetkali.

 Navíc kynologičtí odborníci nabádají majitele psů k opatrnosti a před koupí zbytečně výkonného topení do psí boudy a vůbec před přílišným přetápěním příbytku pro psa, je varují. V některých případech totiž může mít přetápění spíš kontraproduktivní účinky. Krom toho je známo, že samotný pes je schopen během několika málo minut zvýšit teplotu ve svém pelechu až o 8° C, což by v kombinaci s naší tepelně izolovanou boudou mělo na zimu stačit.

Zateplená psí bouda s kovovým rámem
Zateplená psí bouda s masivní dřevěnou konstrukcí

Kategorie produktů