Vyrobíte mi boudu pro psa na zakázku?

Dobrý den, líbí se mi vámi nabízené izolované psí boudy. Uměli byste mi nabídnout a vyrobit psí boudu na zakázku? Je možné zvolit jiný rozměr nebo materiál? Děkuji za odpověď.
Petr K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Boudy pro psa jsou naším tradičním zbožím. Vyrábíme je v několika provedeních a velikostech pro různě velké domácí mazlíčky.zateplená psí bouda

Pokud byste si nevybral z naší běžné nabídky, umíme samozřejmě vyrobit psí boudu na přání. Napište nám prosím, čím by měla být bouda jiná. Jestli velikostí, použitým materiálem nebo tvarem střechy.

Ideálně, kdybyste poslal obrázek, klidně rukou malovaný, okótovaný nebo jen slovy popsaný a my se pokusíme Vám připravit takovou nabídku, aby co nejvíce odpovídala Vašemu požadavku.
V naší truhlárně vyrábíme ze dřeva na zakázku pergoly, ploty, domečky a není tedy důvod, proč bychom nevyrobili i speciální psí boudu.

výroba psí boudy

V první řadě je potřeba si uvědomit, pro jak velkého psa má bouda sloužit, důležité jsou parametry jak vchodu, tak samotné ložnice. Ložnice by však neměla být příliš veliká, pejsek si ji musí zadýchat a vyhřát, ale musí mu být i pohodlná. Prostě tak akorát.

psí bouda v kotci

Další důležitý parametr je, jestli bude bouda stát samostatně nebo třeba v kotci - jestli tedy má být rozložitelná, aby prošla dvířky do kotce nebo do dvora. Pokud má kotec střechu, na boudě již nemusí být střecha zcela nepromokavá.

Z hlediska odolnosti umíme nabídnout střechu oplechovanou, podobně jak ji nabízíme na našich běžných boudách. Doplňkem je oplechování všech rohů boudy - výrazně zvyšuje odolnost, protože někteří pejsci rádi ohryzávají rohy nebo vchod do boudy. I oplechování umíme nabídnout samozřejmě také na zakázku.

oplechovaný vchod do psí boudy

Pokud máte pejska např. některého ze severských plemen, nepotřebuje mít boudu zateplenou, stačí, aby ho chránila před deštěm a větrem (pokud je tedy zvyklý žít venku...)

Psí boudu můžeme také natřít zvenčí některou z lazur, např. Xyladecor Classic HP nebo Impranal tak, aby Vám co nejlépe ladila s okolím ve vaší zahradě. Navíc bude dřevo lépe chráněné před vlivem povětří a UV záření.

Nejčastěji vyrábíme psí boudy ze smrkových palubek zvenčí a z OSB desek na vnitřní straně s izolací z polystyrenu. Na vnější stěny můžeme použít i jiné palubky, např. modřínové.

Věřím, že se dokážeme dohodnout na takové variantě, která se bude líbit Vám a bude hlavně vyhovovat Vašemu pejskovi.

bouda-bez-zatepleni
Zateplená psí bouda vhodná do psího kotce
Vchod do psí boudy musí být přizpůsoben velikosti psa
Na střachu psí boudy lze použít plech nebo asfaltovou lepenku

Kategorie produktů