Vyrobíte mi dřevěný plot natřený zelenou barvou?

Dobrý den, měl bych zájem o dřevěný plot složený z úzkoprofilových planěk. Plot bych dále chtěl natřít nějakou výraznější, například zelenou barvou. Dokážete mým požadavkům vyhovět? Děkuji za odpověď.
10.05.2019 Ladislav R.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Dřevěný plot ve vámi požadovaném rozměru a barvě v našem základním firemním portfoliu nemáme, ale můžeme vám jej v případě zájmu vyrobit na zakázku. Naše firma disponuje vlastní truhlářskou dílnou a s realizacemi atypických zakázek máme bohaté zkušenosti. V minulosti naši řemeslníci vyrobili již nespočet dřevěných plotů nejrůznějších druhů a barev. Takže ani plot složený z úzkých planěk natřených sytou zelenou, pro nás nebude problém a rádi vašim požadavkům vyhovíme. Pro přijetí zakázky budeme ale potřebovat, abyste nám zaslal podrobné informace o vzhledu a rozměrech požadovaného plotu a jakou barvu chcete použít pro nátěr. Ideální by bylo, kdybyste k těmto informacím připojil také jednoduchý náčrtek. Jakmile od vás tyto informace obdržíme, obratem pro vás vypracujeme kompletní nezávaznou obchodní nabídku. U zakázkové výroby je třeba počítat s tím, že výsledná cena bude vyšší než při koupi zboží z našeho základního firemního portfolia.

V případě, že budete mít o zakázkovou výrobu dřevěného plotu zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo nás můžete navštívit přímo v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde můžete vše ohledně výroby dřevěného plotu probrat s jedním z našich technických poradců.

  • 1005884
  • 1005882
  • 1005885

Aktuality

Archiv aktualit