Přístavek ke garážovému stání 3,1 m2 slouží k rozšíření Vaší zahradní chaty či domku. Jeho rozměry jsou 163 x 235 cm a užitná plocha je 3,1 m2. Dveře jsou široké 73 cm a jejich výška je 134 cm. Přístavek kvůli lepší bezpečnosti neobsahuje žádná okna.
K výrobě přístavku je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny se skládají z jednotlivých prken, které do sebe mají v přesně daných vzdálenostech vyřízlé zámky. Tyto zámky do sebe perfektně zapadnou, stavba je tak velice rychlá a bezproblémová.
Přístavek je v základním provedení dodáván bez povrchové úpravy a bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků dřevěného přístavku. V případě zájmu je možné přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.
Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.
K přístavku je možné přikoupit následující doplňky:
S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.
| Podlaha | Ano, tloušťka 19 mm |
| Systém větrání | Volitelný doplněk |
| Hloubka | 196 cm |
| Výška | 183 cm |
| Síla stěn | 28 mm |
| Užitný objem | 5,3 m3 |
| Šířka | 255 cm |
| Vnitřní rozměr | 153 x 187 cm |
| Užitná plocha | 3,1 m2 |
| Povrchová úprava | Volitelný doplněk |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo |
| Výška dveří | 134 cm |
| Okapový systém | Volitelný doplněk |
| Montáž | Volitelný doplněk |