Zahradní altán Nova je velký zahradní altán s užitnou plochou 17,8 m2. Vnější rozměry altánu jsou 517 x 397 cm, rozměry základů altánu jsou pak 502 x 396 cm. Altán má nejvyšší bod šikmé střechy z polykarbonátu ve výšce 288 cm. Zahradní altán má jednu stěnu plnou, které chrání osazenstvo altánu před nepříjemným větrem. Vstup do altánu je ze tří stran prosklenými posuvnými dveřmi, které umožní maximální výhled do prostoru. Nad dveřmi jsou umístěna okna s 5 mm silným jednovrstvým sklem o rozměru 101 x 50 cm.
Na výrobu zahradního altánu je použito dohladka ohoblované smrkové dřevo. Stavba altánu je velice snadná - celé stěny se montují z jednotlivých bloků. Při stavbě střechy rovněž nenarazíte na žádné problémy, opět se jedná jen o jednoduché zapasování jednotlivých střešních palubek do sebe.
Zahradní altán je v základním provedení dodáván se sklenými posuvnými dveřmi, střešní krytinou, ale bez podlahy. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků jeho zahradního altánu. V případě zájmu je možné k altánu přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.
Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.
K zahradnímu altánu je možné přikoupit následující doplňky:
S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.
| Podlaha | Volitelný doplněk |
| Systém větrání | Volitelný doplněk |
| Základový rám | Volitelný doplněk |
| Výška | 288 cm |
| Síla stěn | 88 mm |
| Užitný objem | 41,3 m3 |
| Šířka | 517 cm |
| Vnitřní rozměr | 502 x 397 cm |
| Délka | 397 cm |
| Užitná plocha | 17,8 m2 |
| Tloušťka skleněné výplně | 5 mm |
| Plocha střechy | 20,5 m2 |
| Povrchová úprava | Volitelný doplněk |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo |
| Posuvné dveře | Ano |
| Okapový systém | Volitelný doplněk |
| Montáž | Volitelný doplněk |