Zahradní domek Martin je menší zahradní domek s užitnou plochou 8,4 m2. Vnější rozměry domku jsou 313 x 396 cm, rozměry základů domku jsou pak 275 x 344 cm. Výška domku v hřebenu je 267 cm. Domek je vybaven zateplenými dvoukřídlými dveřmi s kovou krycí deskou a klasickou klikou se spolehlivým zámkem. Šířka dveří je 138 cm a jejich výška 181 cm. Střecha domku je klasická sedlová a její celková plocha činí 12,5 m2.
Na výrobu zahradního domku Martin je použito dohladka ohoblované, 28 mm silné smrkové dřevo. Stavba domku je velice snadná - celé stěny se montují z jednotlivých bloků. Při stavbě střechy rovněž nenarazíte na žádné problémy, opět se jedná jen o jednoduché zapasování jednotlivých střešních palubek do připravených do sebe.
Zahradní domek je v základním provedení dodáván s podlahou, ale bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení jednotlivých prvků zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen ještě příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně prodloužit jeho odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit jeho životnost.
Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.
K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:
S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.
| Systém větrání | Volitelný doplněk |
| Výška | 267 cm |
| Síla stěn | 88 mm |
| Užitný objem | 21 m3 |
| Šířka | 313 cm |
| Vnitřní rozměr | 275 x 344 cm |
| Délka | 396 cm |
| Užitná plocha | 8,4 m2 |
| Plocha střechy | 12,5 m3 |
| Výška v hřebenu | 267 cm |
| Povrchová úprava | Volitelný doplněk |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo |
| Výška dveří | 181 cm |
| Dvoukřídlé dveře | Ano, 138 x 181 cm |
| Bez oken | Ano |
| Průchozí výška | 181 cm |
| Okapový systém | Volitelný doplněk |
| Montáž | Volitelný doplněk |