Zahradní domek Lukáš je menší domek o vnějších rozměrech 289 x 279 cm. Jeho užitná plocha je 5,4 m2 a rozměry základů jsou 239 x 233 cm. Domek má sedlovou střechu, která přesahuje přes vchodové dveře. Dveře jsou široké 78 cm a jejich činí 181 cm. Nejvyšší bod chaty je od země ve výšce 238 cm. Ve dveřích je umístěno okénko vysklené sklem tloušťky 4 mm, které dovnitř vpouští světlo.
K výrobě dřevěného domku je použit severský smrk. Dřevo je dohladka ohoblováno a dokonale vysušeno, aby po sestavení nedocházelo k jeho kroucení a ohýbání. Stěny jsou předmontovány ještě předtím, než vůbec obdržíte balík s domkem, což výrazně usnadňuje následnou montáž. Jednoduše dáte příslušné stěny k sobě a spojené několika vruty. Ani se střechou nebudete mít problém, neboť se také skládá z předpřipravených panelů, které jen správně umístíte, spojíte a nakonec překryjete zvolenou krytinou.
Zahradní domek je v základním provedení dodáván s dřevěnou podlahou síly 16 mm, avšak bez střešní krytiny. Důvod je velice prostý - každý zákazník má zcela jiné představy o typu, barvě a provedení zastřešení zahradního domku. V případě zájmu je možné k domku přiobjednat různá vylepšení, které jej udělají nejen příjemnější na pohled, zároveň ale můžou výrazně zvýšit její odolnost proti nepříznivým vlivům počasí a tak výrazně prodloužit její životnost.
Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě emailem a my se Vám ozveme a možnosti vylepšení chaty s Vámi podrobně probere jeden z našich technických poradců.
K zahradnímu domku je možné přikoupit následující doplňky:
S volbou správných rozměrů jednotlivých doplňků Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a ideálně pasujících doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.
| Podlaha | Součást balení |
| Systém větrání | Volitelný doplněk |
| Hloubka | 289 cm |
| Výška | 238 cm |
| Síla stěn | 48 mm |
| Užitný objem | 11,5 m3 |
| Šířka | 279 cm |
| Vnitřní rozměr | 233 x 239 cm |
| Užitná plocha | 5,4 m |
| Tloušťka skleněné výplně | 4 mm |
| Plocha střechy | 11,9 m2 |
| Výška v hřebenu | 238 cm |
| Povrchová úprava | Volitelný doplněk |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo |
| Výška dveří | 181 cm |
| Dvoukřídlé dveře | Ne |
| Bez oken | 1x okno |
| Průchozí výška | 188 cm |
| Okapový systém | Volitelný doplněk |
| Montáž | Volitelný doplněk |