Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Zahradní domky a altány

Zpět na přehled
 • 10.01.2024 Václav H.

  Proč je zbytečné mít u kůlny na nářadí velké okno?

  Dobrý den, chci si pořídit kůlnu na nářadí, ale z vaší nabídky si nějak nemohu vybrat. Chtěl bych, aby kůlna měla velké okno a takovou jsem na vašich stránkách hledal marně. Můžete mi s tím nějak pomoct. Děkuji za odpověď, Václav.
 • 29.11.2023 Tomáš R.

  Jak připravit podklad pod zahradní altán?

  Dobrý den, poraďte mi prosím jak mám připravit podklad pod zahradní altán, který nám budete dodávat? Terén je mírně svažitý. Děkuji za odpověď.
 • 21.11.2023 Vítek Š.

  Z jakých podkladů je vytvořena nabídka na zahradní chatu?

  Dobrý den, potřebuji od vás nabídku na zahradní chatu a nějaké další doplňky. Jak mám postupovat, co ode mě potřebujete vědět?
 • 15.11.2023 Saša R.

  Může být zahradní altán bez bočních výplní?

  Dobrý den, chtěli bychom na zahradu dřevěný altán. Vybrali jsme si zahradní altán VL 48, ale chtěli bychom ho bez bočních výplní. Myslíte si, že je to možné? Bude altán stabilní?
 • 23.10.2023 Petr B.

  Jak postavit zahradní chatu svépomocí?

  Dobrý den, zvládnu montáž zahradní chaty, kterou u vás mám objednanou svépomocí? Je u ní přiložený nějaký montážní návod? Základovou desku už máme připravenou. Děkuji za odpověď.
 • 20.10.2023 Jarda K.

  Jakou kůlnu na nářadí mi doporučíte?

  Dobrý den, jakou kůlnu na nářadí byste ni doporučili? Dokázali byste vyrobit kůlnu atypického vzhledu? Chtěl bych, aby se podobala zahradnímu domku pro děti, ale nic barevného ani moderního, spíž z doby našich babiček. Chtěl bych ji na zahradu k chalupě. Děkuji za odpověď, Jarda
 • 18.10.2023 Vlasta B.

  Můžu si objednat altán VL 48 bez truhlíků?

  Dobrý den, jaké jsou možné úpravy na vámi nabízeném altánu VL 48? Je nutné mít ve všech rozích dřevěné truhlíky? Hodilo by se nám to bez nich. Děkuji za odpověď.
 • 04.10.2023 Václav L.

  Jakou saunu byste mi doporučili?

  Dobrý den, viděl jsem, že nabízíte dřevěné sauny a koupací kádě. Můžete mi doporučit nějakou variantu? Jsme čtyřčlenná rodina která se saunováním teprve začíná. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 • 27.05.2023 Vráťa M.

  Čím zateplit chatu pro celoroční obývání?

  Dobrý den, chtěl bych si zateplit zahradní chatu pro celoroční užívání a chci se zeptat jak vhodná je pro tento účel minerální vata. Přeji hezký den a děkuji za odpověď.
 • 23.05.2023 Milan A.

  Jak vysoký rošt při zateplení podlahy u chaty?

  Dobrý den, poradili byste mi prosím, jak vysoký musí být rošt podlahy, když budu chtít zateplit podlahu chaty a co k zateplení použít? Děkuji za odpověď.