Kování pro uchycení pergoly 

Kování pro uchycení pergoly

Nosné prvky všech konstrukcí musí být co nejpevněji spojené s podkladem. Aby Vám plotové sloupky nebo pergolové stojky vydržely co nejdéle, je dobrá je uchytit k podkladu pomocí kování. Doba, kdy se dřevěné sloupky betonovaly přímo do země, již dávno minula. Zemní vruty jsou výbornou alternativou ke klasickým typům kotvení dřevěných konstrukcí a pergol. Pomocí speciálně tvarované špice dokáží  pozinkované zemní vruty obstát v jakémkoli terénu, a to bez snížení nosnosti či stability kotvení. Spočítejte, kolik času Vás stojí výkopy na díry, beton a práce. Zemní vruty jsou nejrychlejší a velic...

Zobrazit celý text

Nosné prvky všech konstrukcí musí být co nejpevněji spojené s podkladem. Aby Vám plotové sloupky nebo pergolové stojky vydržely co nejdéle, je dobrá je uchytit k podkladu pomocí kování. Doba, kdy se dřevěné sloupky betonovaly přímo do země, již dávno minula. Zemní vruty jsou výbornou alternativou ke klasickým typům kotvení dřevěných konstrukcí a pergol. Pomocí speciálně tvarované špice dokáží  pozinkované zemní vruty obstát v jakémkoli terénu, a to bez snížení nosnosti či stability kotvení. Spočítejte, kolik času Vás stojí výkopy na díry, beton a práce. Zemní vruty jsou nejrychlejší a velice stabilní formou ukotvení pergol, ale i zahradních domů a chat do jakéhokoli terénu.

Podle toho jaký podklad bude využívat je možná volba typu kování. Do travnaté plochy je vhodné kování typu H, jež po zabetonování odolá nejen větru, ale i mechanickému tlaku. Pokud nechcete používat beton a podklad je měkký, ale pevný je možné použít pro montáž snazší zatloukací trny nebo samozavrtávací vruty s vhodnou patkou.

Pro pevný podklad využijte podlahové úchyty. Tyto úchyty se pomocí kotev snadno připevní na beton či již zabudovanou dlažbu. Pomocí malých úhelníků zase elegantně přichytíme mříže a stěny ke sloupkům. Výhodou je stejná dilatační mezera na všech stranách a pevný spoj.

Zobrazuji 25 – 29 z 29 produktů
na stránku

Kategorie produktů