Buggy White Rhino je zábavné dětské hřiště, které podporuje fantazii. Buggy je navržena jako závodní auto, ale může sloužit i jako kluzák, rychlostní člun nebo pískový stůl pro děti. Buggy, vybavený skutečnými řídítky vyrobenými z vyztuženého lana, nabízí mnohem více, než by se mohlo zdát.
Ideální pro společné hraní ve vašem vlastním světě White Rhino.
Sestava je určena pro děti od 3 do 12 let, přitom na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Je vyrobena z hoblovaného dřeva, ošetřeného ekologickou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly. Používáme výrobcem doporučovaný profil hlavních stojek 9 x 9 cm.
Pro lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí kovových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky.
Herní sestava je určena na veřejná prostranství, do parků, do základních nebo mateřských škol, ke komerčním nebo rekreačním objektům. Samozřejmě je možné sestavu umístit i do soukromé zahrady.
| Vhodné pro | děti 3 - 12 let |
| Hloubka | 115 cm |
| Výška | 97 cm |
| Hmotnost | více než 100 kg |
| Šířka | 225 cm |
| Povrchová úprava | Impregnováno |
| Použitý materiál | Masivní smrkové dřevo |
| Montáž | Volitelný doplněk |
| Certifikováno normou | ČSN 1176 |
| Kotvící prvky | Součást dodávky |
| Pro max. počet dětí | 5 najednou |