Dobrodružná stezka Bílého nosorožce se skládá z 6 samostatných, různě vysokých hranolů s nášlapy. Tyto hranoly lze libovolně kombinovat do požadované konfigurace v závislosti na velikosti prostoru. Design má jedinečný vzhled rodiny White Rhino s opakujícími se designovými prvky. Zábava pro děti je zaručena.
Je to ideální modul pro připojení k dalších modulů řady Bílého nosorožce. Výstupem na Mangrove se okamžitě ocitnete na průzkumné misi hluboko v deštném pralese.
Sestava je určena pro děti od 3 do 12 let, přitom na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Je vyrobena z hoblovaného dřeva, ošetřeného ekologickou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly. Používáme výrobcem doporučovaný profil hlavních stojek 9 x 9 cm.
Pro lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí kovových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky.
Sestava určena na veřejná prostranství, do parků, do základních nebo mateřských škol, ke komerčním nebo rekreačním objektům. Samozřejmě je možné sestavu umístit i do soukromé zahrady.
| Vhodné pro | děti 3 - 12 let |
| Výška | 215 cm |
| Hmotnost | více než 200 kg |
| Šířka | 140 cm |
| Délka | 225 cm |
| Povrchová úprava | Impregnováno |
| Použitý materiál | Masivní smrkové dřevo |
| Certifikováno normou | ČSN 1176 |
| Kotvící prvky | Součást dodávky |
| Pro max. počet dětí | 6 najednou |