Ideální místo pro malé dobrodruhy. Díky šikmému žebříku nebo lezecké stěně se dostanete na hrací věž se dvěma platformami spojené dřevěným můstkem. Zde začíná to pravé dobrodružství nekončících her a výplodů dětské fantazie. Paluba s klouzačkou je chráněna látkovou střechou vyrobené z UV-odolného materiálu. Pod podestou se nachází integrované pískoviště a mini-market, díky kterému nebudou Vaše děti trávit čas jinde. Dalekohled a hrací volant jsou v této soustavě samozřejmostí.
Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Explorer opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,65 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu a její nástupní výška je 145 cm.
Základní výbava hrací sestavy Jungle Explorer obsahuje:
Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV. Herní sestava je na viditelném místě označena bezpečnostním štítkem.
Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.
| Výška druhé podesty | 145 cm |
| Rozměry druhé podesty | 70 x 88 cm |
| Výška podesty | 125 cm |
| Hloubka | 300 cm |
| Výška | 290 cm |
| Rozměry podesty | 60 x 74 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Povrchová úprava | Volitelný doplněk |
| Rozměr hranolů | 7 x 7 cm |
| Montáž | Volitelný doplněk |
| Skluzavka | Součást dodávky |
| Nástupní výška skluzavky | 145 cm |
| Délka skluzavky | 265 cm |
| Certifikováno normou | ČSN EN 71 |
| Kotvící prvky | Součást dodávky |