Rio Combo obsahuje dva prvky Rio a Sail a představuje dokonalou dobrodružnou překážkovou trasu. Kvalitní vyztužené lanové komponenty poskytují mladým průzkumníkům odolné, bezpečné a dobře vypadající lezecké výzvy.
Je to ideální modul pro připojení k dalším modulů řady Bílého nosorožce a vytvoření tak zajímavé herní sestavy.
Sestava je určena pro děti od 3 do 12 let, přitom na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.
Je vyrobena z hoblovaného dřeva, ošetřeného ekologickou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly. Používáme výrobcem doporučovaný profil hlavních stojek 9 x 9 cm.
Pro lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí kovových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky.
Sestava je určena na veřejná prostranství, do parků, do základních nebo mateřských škol, ke komerčním nebo rekreačním objektům. Samozřejmě je možné sestavu umístit i do soukromé zahrady.
| Vhodné pro | děti 3 - 12 let |
| Výška | 273 cm |
| Hmotnost | více než 50 kg |
| Šířka | 151 cm |
| Délka | 272 cm |
| Povrchová úprava | Impregnováno |
| Použitý materiál | Masivní smrkové dřevo |
| Certifikováno normou | ČSN 1176 |
| Kotvící prvky | Součást dodávky |
| Pro max. počet dětí | 5 najednou |