Dětský domek Felix patří mezi jednodušší dětské zahradní domky. Dal by se označit jako dětská chaloupka, která skvěle zapadne do prostředí Vaší zahrady. Do vnitřního prostoru o rozměrech 112 x 180 cm a výšce 169 cm se vejde opravdu velké množství hraček, zahradního nářadí, dětského nábytku apod., prostě všeho, co Vaše děti potřebují. Klasická sedlová střecha navíc přesahuje o 68 cm a tvoří tak příjemnou verandu, kde si budou moci děti postavit například stoleček a židličky a udělat si tak příjemné posezení. Kluci i holky si z našeho Felixe mohou udělat svůj vlastní první dům. Dovnitř se vchází celo-dřevěnými dveřmi, vedle kterých se po každé straně nachází jedno okno. Okna jsou vyplněna plexisklem, takže nehrozí, že by se při jeho poškození děti o něco pořezaly nebo si nějak ublížily. Toto řešení je bezpečné a o bezpečnost nám jde především.
Smrkové dřevo uznáváme jako jedno z nejkvalitnějších materiálů na trhu se dřevem. Jedná se o velmi pevné a zároveň pružné dřevo. Vyznačuje se nažloutlou barvou, někdy lehce do hněda. Má výrazné letokruhy a malé pryskyřicové kanálky, které na povrchu ohoblovaného dřeva vytváří tmavší čáry. Smrky důkladně opracujeme v našich dílnách, dřevo obrousíme dohladka, zbavíme suků a smontujeme do panelů. Na povrchu je po základní úpravě mírně lesklé.
Dětský zahradní domek je v základním provedení dodáván s podlahou. Na tuto dřevostavbu budete potřebovat navíc akorát kladívko, hřebíky a dvě ruce. Domek se skládá z předem připravených panelů, které sbijete přesně podle přiloženého návodu. Nemusíte se obávat ničeho složitého. Vše zvládnete naprosto v klidu, ať jste muž nebo žena. Pokud na montáž přece jen nemáte čas nebo chuť, můžete si telefonicky nebo přes e-mail objednat někoho z našich zkušených pracovníků, kteří Vám dětský domek sestaví za pár minut.
Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem. My Vám odpovíme veškeré dotazy k poptávanému zboží.
K dětskému domku je možné přikoupit jakýkoliv doplněk, například:
S volbou různých doplňků do dětského domku Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a nápaditých doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.
| Vhodné od | 3 let |
| Podlaha | Součástí dodávky |
| Okno | 2 x 38 x 44 cm |
| Hloubka | 216 cm |
| Výška | 169 cm |
| Síla stěn | 16 mm |
| Šířka | 184 cm |
| Vnitřní rozměr | 180 x 112 cm |
| Užitná plocha | 1,9 m2 |
| Plocha střechy | 4,6 m2 |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo bez povrchové úpravy |
| Certifikováno normou | ČSN EN 71 |