Dětský domek Sněhurka je pojmenován po svém jednoduchém elegantním vzhledu. Ačkoliv nese dívčí jméno po princezně, není určen samozřejmě jen pro dívky, ale i pro kluky. Jeho rozměry 152 x 122 cm zajistí úložný prostor pro hromadu dětských hraček. Výška dosahuje krásných 166 cm. Vy se do domečku možná nevejdete, avšak Vaše děti se v něm budou cítit opravdu bezpečně a útulně. Vchází se do něj dveřmi, které v sobě mají zabudované okénko. Zároveň se jedno další okénko nachází vpravo od dveří. Díky těmto dvěma vestavěným oknům bude v dětském domku dostatek světla. Střecha domku přesahuje zhruba o 20 cm, čímž se vytváří taková menší teráska, která je po stranách ještě doplněna o plůtek.
Naše smrkové dřevo se vyznačuje svou pevností a pružností zároveň. Skvěle se opracovává a tak z něj mohou vznikat stavby jako jsou například právě dětské domky, ale i chaty, garáže a některé další druhy nábytku. V základní verzi je dřevo z obou stran pečlivě ohoblované a zbaveno suků. Pokud si budete přát, je možné dokoupit speciální druh nátěru, který dřevo ještě více zakonzervuje a ochrání. Od přírody je ale smrk velmi odolným dřevem, proto by měl vydržet i venkovní nepříznivé podmínky. A co víc? ...krásně voní.
Dětský domek je v základním provedení dodáván i s podlahou. Při montáži se nemusíte ničeho obávat - zvládne ji tatínek i maminka. Dětský domek je totiž předem předmontovaný. Jeho prkna jsou dána do větších částí (tzv. panelů), které do sebe jen zasadíte. V praxi to tedy bude vypadat asi takto: "Cvak, cvak" a je hotovo.
Neváhejte nás kontaktovat, ať už pomocí kontaktního formuláře nebo rovnou telefonicky, popřípadě e-mailem. My se Vám ozveme a vše společně probereme. Vyřešíme i možnosti vylepšení dětského domku, případně i jeho okolí.
K dětskému domku je možné přikoupit jakýkoliv doplněk, například:
S volbou různých doplňků do dětského domku Vám rádi poradí naši odborní techničtí poradci. Nejen, že Vám zaručí se stoprocentní jistotou zvolení správných a nápaditých doplňků, jejich zkušenosti Vám zároveň ušetří spoustu peněz a nervů.
| Podlaha | Součástí dodávky |
| Vhodné od | 3 let |
| Okno | 1 x |
| Hloubka | 122 cm |
| Výška | 166 cm |
| Síla stěn | 16 mm |
| Šířka | 152 cm |
| Vnitřní rozměr | 148 x 118 cm |
| Užitná plocha | 1,9 m2 |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo bez povrchové úpravy |
Montážní návod na dětský domek Sněhurka