109408
Palmako
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Máte zájem o montáž, nátěr, střešní krytinu, okapový systém nebo potřebujete jiný rozměr? Pošlete nám poptávku!
Chci individuální nabídkuKurník pro 10 slepic s oploceným výběhem je prostorný příbytek pro Vaši drůbež. Interiér tohoto domečku pro drůbež je rozdělen na dvě základní části. Těmi jsou: výběh obehnaný pletivem a malý dřevěný domek, kam se slepice, či kachny ukládají na noc. Díky tomuto rozdělení si drůbež může vybrat kdykoliv během dne, zda si zaleze do tepla nebo půjde zobat trávu.
Kurník je vyrobený z hladce hoblovaného smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Má sedlovou střechu pokrytou černým plechem. Plech na střech a montážní sada jsou součástí dodávky.
Kurník dodáváme v rozloženém stavu s podrobným návodem na smontování.
| Výška | 283 cm |
| Střešní krytina | Černý plech |
| Síla stěn | 16 mm |
| Šířka | 213 cm |
| Hmotnost | 380 kg |
| Délka | 316 cm |
| Povrchová úprava | Volitelný doplněk |
| Použitý materiál | Smrkové dřevo |
| Montáž | Volitelný doplněk |
| Záruka | 5 let |