Střešní krytiny 

Střešní krytiny

Pro možnost nákupu střešní krytiny se informujte na telefonu 311 678 445 nebo napište e-mail.

Pro pohodlné posezení s přáteli, které si nechcete nechat narušit, nenadálou letní dešťovou přeháňkou je vhodné využívat dřevěné stavby s pevnou střechou. Střechu může obsahovat již samotná pergola se svým palubkovým záklopem. Ten je však třeba chránit před vlivy počasí a to například oblíbenými asfaltovými šindeli. Ty se vyrábí v několika barevných a tvarových variantách a díky svým rozměrům se velice dobře pokládají. Asfaltové šindele jsou vhodnou a vysoce trvanlivou střešní krytinou pro zahradní...

Zobrazit celý text

Pro možnost nákupu střešní krytiny se informujte na telefonu 311 678 445 nebo napište e-mail.

Pro pohodlné posezení s přáteli, které si nechcete nechat narušit, nenadálou letní dešťovou přeháňkou je vhodné využívat dřevěné stavby s pevnou střechou. Střechu může obsahovat již samotná pergola se svým palubkovým záklopem. Ten je však třeba chránit před vlivy počasí a to například oblíbenými asfaltovými šindeli. Ty se vyrábí v několika barevných a tvarových variantách a díky svým rozměrům se velice dobře pokládají. Asfaltové šindele jsou vhodnou a vysoce trvanlivou střešní krytinou pro zahradní chatky a domky na nářadí.

Ten kdo teprve uvažuje o zastřešené pergole má dále na výběr použít rákosové rohože, tato střešní krytina však spíše než před deštěm ochrání před prudkými slunečními paprsky, nebo polykarbonátové desky. Střešní krytina z polykarbonátových desek získává stále větší oblibu. Je lehká, průhledná a je možné ji objednat i s barevným nádechem. Při stavbě pergoly je však již na počátku uvažovat s hustou a pevnou střešní konstrukcí pro bezpečné položení střešní krytiny.

Zobrazuji 1 – 3 z 3 produktů

Kategorie produktů