Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 21.06.2019 Veronika Ž.

  Jaké mám použít kotvení pro upevnění pergoly k travnatému povrchu?

  Dobrý den, pořídil jsem si zahradní pergolu a teď bych jí chtěl konečně instalovat. Poradíte mi, jaké mám použít kotvení, když chci pergolu upevnit k travnatému povrchu? Děkuji za odpověď.
 • 21.06.2019 Karolína Ch.

  Jak se kotví pergola do zateplené fasády?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit dřevěnou pergolu s tím, že bych ji upevnil ke zdi domu. Před několika lety jsme si nechali zaizolovat fasádu a tak se ptám, je problém kotvit pergolu do zdi s vnitřní izolací? Děkuji za odpověď.
 • 21.06.2019 Zdeňka L.

  Prodáváte palisádové truhlíky na květiny?

  Dobrý den, před několika lety jsem u vás ve Vladeku viděl pěkné palisádové truhlíky na květiny. Máte je ještě skladem, případně mohli byste je pro mě vyrobit? Děkuji za odpověď.
 • 20.06.2019 Petr B.

  Jaké jsou rozměry lavičky Veronika?

  Dobrý den, můžete mi prosím říct, jaké jsou rozměry zahradní lavičky Veronika a zda je součástí také ochranný nátěr? Děkuji za odpověď.
 • 20.06.2019 Jozef Ch.

  Prodáváte dvoupatrové dětské domky?

  Dobrý den, prodáváte nějaké dvoupatrové zahradní domky pro děti tak do 25 000 korun? Děkuji za odpověď.
 • 18.06.2019 Láďa M.

  V čem se liší dělící stěny Modern a Praktik?

  Dobrý den, můžete mi prosím říct, jaké jsou rozdíly mezi dělícími stěnami Praktik a dělícími stěnami Modern? Děkuji za odpověď.
 • 17.06.2019 Vratislav D.

  Jaké mříže jsou vhodné na pěstování popínavých rostlin?

  Dobrý den, mám v úmyslu na zahradě pěstovat popínavé rostliny s dřevitým stonkem. K tomu bych chtěl použít dřevěné treláže, můžete mi doporučit nějakou mříž, která by nápor dřevitých popínavek vydržela i poté, co se rozrostou? Děkuji za radu.
 • 17.06.2019 Slávek D.

  Vyrobíte mi lávku se zábradlím z bavorských sloupků?

  Dobrý den, chtěl bych si u vás koupit dřevěnou lávku přes zahradní jezírko. Ovšem místo klasického zábradlí by se mi líbily bavorské sloupky. Bylo by možné dostat zahradní lávku a v této podobě? Děkuji za odpověď.
 • 11.06.2019 Michaela K.

  Vyrábíte květinové truhlíky zákazníkům na míru?

  Dobrý den, je možné si u vás nechat vyrobit květinové truhlíky na zakázku v rozměrech podle mého zadání? Děkuji za odpověď.
 • 10.06.2019 Pavlína B.

  Jakou skluzavku dáváte k Jungle Playhouse XL?

  Dobrý den, chtěla bych si u vás koupit dětský zahradní domek Jungle Playhouse XL. Můžete mi prosím říct, z jakého materiálu je skluzavka vyrobená a jaké jsou její rozměry? A nemáte nějaké tipy, jak hřiště co nejlíp zabezpečit? Děkuji za odpověď.
 • 07.06.2019 Jiří P.

  Jaké kotvení můžu použít na dětský domek Toby?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, jaké mám použít kotvení pro dětský domek Toby z vaší nabídky? Dále bych rád věděl, jaké jsou rozměry hranolů, na kterých je podesta uchycená. Děkuji za vaši odpověď.
 • 03.06.2019 Roman Ch.

  Z jakého dřeva vyrábíte plotové plaňky s úkosem?

  Dobrý den, měl bych zájem o výrobu dřevěného plotu kolem mé zahrady. Chtěl bych k tomu použít plotové plaňky s úkosem. Můžu se zeptat, z jakého dřeva plotové plaňky obvykle vyrábíte a jestli je do ceny již započítán poplatek za povrchovou úpravu? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit