Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 30.05.2023 Petr H.

  Jak položit terasová prkna na schodiště?

  Zdravím, jak mám položit terasová prkna na venkovním schodišti. Je nutné pod prkna použít nosné hranoly jako na ploše terasy? Děkuji za odpověď.
 • 29.05.2023 Ivan K.

  Je potřeba pevného podkladu pod nosné hranoly venkovní podlahy?

  Dobrý den, chtěl bych k domu nechat udělat novou terasu a tou překrýt starou, nevzhlednou a rozpadající se. Je potřeba starou terasu před tím nějak opravit? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem Ivan.
 • 27.05.2023 Jirka V.

  Jak řešit hranu schodů z terasových prken?

  Dobrý den, jak řešíte hranu venkovního schodiště z terasových prken. Je hrana pevná a nebude se lámat? Děkuji za odpověď.
 • 27.05.2023 Vráťa M.

  Čím zateplit chatu pro celoroční obývání?

  Dobrý den, chtěl bych si zateplit zahradní chatu pro celoroční užívání a chci se zeptat jak vhodná je pro tento účel minerální vata. Přeji hezký den a děkuji za odpověď.
 • 26.05.2023 Hynek L.

  Jak je to s dilatací kompozitních prken?

  Dobrý den, chtěl bych si na terasu položit podlahu z kompozitních prken, ale někde jsem slyšel, že tato prkna hodně dilatují. Je potřeba se při montáži tady tomu nějak víc věnovat? Děkuji za odpověď.
 • 25.05.2023 Robert H.

  Jaký je rozdíl mezi plátovaným a sbíjeným spojem latí?

  Dobrý den, zajímalo by mne jaký je rozdíl mezi plátovaným a sbíjeným spojem latí u ozdobných mříží. Z popisu v katalogu mi to není moc jasné, můžete mi to podrobněji popsat? Děkuji za odpověď. RH
 • 23.05.2023 Milan A.

  Jak vysoký rošt při zateplení podlahy u chaty?

  Dobrý den, poradili byste mi prosím, jak vysoký musí být rošt podlahy, když budu chtít zateplit podlahu chaty a co k zateplení použít? Děkuji za odpověď.
 • 23.05.2023 Bedřich D.

  Kdy mohu do chaty instalovat kamna?

  Dobrý den, chtěl bych u vás zakoupenou chatu používat na podzim, v zimě i na jaře, kdy venku není vůbec teplo. Je možné chatu dovybavit kamny a komínem? Hezký den a děkuji za odpověď.
 • 22.05.2023 Karel M.

  K čemu slouží dilatace u terasových prken?

  Dobrý den, zajímalo by mne, jak mám postupovat při pokládce terasových prken a slyšel jsem něco o tepelné dilataci. Můžete mi to ještě nějak upřesnit? Děkuji za odpověď.
 • 22.05.2023 Láďa C.

  Co použít na nátěr zahradní chaty?

  Dobrý den, uvažuji o koupi zahradní chaty a chtěl bych si ji od vás nechat rovnou namořit a postavit. Bohužel se mi nelíbí, kdybyste mi chatu namořili z obou dvou stran, to znamená z vnějšku i zevnitř stejnou barvou. Pro vnější nátěr bych volil odstín ořech nebo dokonce palisandr. Chata bude stát v zahradě se vzrostlými stromy a bojím se toho, že při použití stejné (tmavé) barvy pro vnitřek budu mít uvnitř tmu. Děkuji za odpověď.