Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Pergoly

Zpět na přehled
 • 19.10.2022 Lukáš M.

  Jak ukotvit pergolu do ztraceného bednění?

  Dobrý den, mohl bych stojky dřevěné pergoly kotvit rovnou do ztraceného bednění? Děkuji za odpověď.
 • 13.10.2022 Hanka N.

  Jak přidělat stříšku nad vchodové dveře?

  Dobrý den, zajímalo by mne, jakým způsobem byste mi přidělali nad vchodové dveře menší stříšku na ochranu před deštěm. Děkuji za odpověď.
 • 04.10.2022 Pavel H.

  Jaký způsob kotvení pergoly byste mi doporučili?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahrádku pořídit pergolu a zajímalo by mne, jakým způsob kotvení k podkladu bych měl použít, jaký je podle Vás nejlepší? Děkuji za odpověď.
 • 14.09.2022 Vlastimil H.

  Jaký používáte způsob kotvení pergoly k zateplenému domu?

  Dobrý den, pořídili jsme si nově postavený a hlavně zateplený domek. Teď ještě musíme upravit a nějak zútulnit jeho okolí. Uvažujeme o terase s pergolou, ale nechtěli bychom nijakým způsobem narušit plášť zateplení domu. Můžete mi napsat jaký používáte způsob kotvení pergoly ke zdi domu? Děkuji za odpověď.
 • 21.05.2021 Karolína Ch.

  Jak se kotví pergola do zateplené fasády?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit dřevěnou pergolu s tím, že bych ji upevnil ke zdi domu. Před několika lety jsme si nechali zaizolovat fasádu a tak se ptám, je problém kotvit pergolu do zdi s vnitřní izolací? Děkuji za odpověď.
 • 21.04.2021 Veronika Ž.

  Jaké mám použít kotvení pro upevnění pergoly k travnatému povrchu?

  Dobrý den, pořídil jsem si zahradní pergolu a teď bych jí chtěl konečně instalovat. Poradíte mi, jaké mám použít kotvení, když chci pergolu upevnit k travnatému povrchu? Děkuji za odpověď.
 • 22.03.2020 Hana M.

  Jaké mi doporučíte kotvení pro zahradní pergolu s obloukem?

  Dobrý den, jaké byste mi doporučili kotvení pro pergolu s obloukem? Díky za pomoc.
 • 21.02.2020 Petra V.

  Vyměníte mi střešní krytinu na zahradní pergole?

  Dobrý den, máme na zahradě postavenou pergolu s polykarbonátovou střechou, kterou bychom rádi nahradili krytinou z asfaltového šindele. Dokázali byste mi střešní krytinu na pergole vyměnit? Děkuji za odpověď.
 • 07.01.2019 Zdeněk T.

  Vyrobíte mi pergolu Linda v atypických rozměrech?

  Dobrý den, dostal jsem od známého tip na vaši firmu, ve které mne zaujaly vaše pergoly Linda. Chtěl bych výhledově během 3 až 4 měsíců realizovat stavu pergoly Linda u mé garáže, ale vámi nabízené rozměry mi nevyhovují. Bylo by možné vyrobit pergolu Linda s šířkou 230 až 250 centimetrů a s délkou 350 centimetrů? S ostatními rozměry pergoly Linda problém nemám. Děkuji za vaši odpověď.
 • 04.10.2018 David H.

  Vyrobíte mi pergolu Linda 21 s dřevěnou střechou?

  Dobrý den, rád bych se informoval na možnosti zakázkové výroby. Zamlouvají se mi vaše zastřešené pergoly Linda, ale chtěl bych místo polykarbonátové střechy dřevěné desky pobité asfaltovým šindelem, který máte také v nabídce. Byla by taková úprava možná? Konkrétně mám zájem o pergolu Linda 21. Děkuji za odpověď.