Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Dotazy z oblasti Pergoly

Zpět na přehled
 • 21.06.2019 Veronika Ž.

  Jaké mám použít kotvení pro upevnění pergoly k travnatému povrchu?

  Dobrý den, pořídil jsem si zahradní pergolu a teď bych jí chtěl konečně instalovat. Poradíte mi, jaké mám použít kotvení, když chci pergolu upevnit k travnatému povrchu? Děkuji za odpověď.
 • 21.06.2019 Karolína Ch.

  Jak se kotví pergola do zateplené fasády?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit dřevěnou pergolu s tím, že bych ji upevnil ke zdi domu. Před několika lety jsme si nechali zaizolovat fasádu a tak se ptám, je problém kotvit pergolu do zdi s vnitřní izolací? Děkuji za odpověď.
 • 22.05.2019 Hana M.

  Jaké mi doporučíte kotvení pro zahradní pergolu s obloukem?

  Dobrý den, jaké byste mi doporučili kotvení pro pergolu s obloukem? Díky za pomoc.
 • 21.05.2019 Petra V.

  Vyměníte mi střešní krytinu na zahradní pergole?

  Dobrý den, máme na zahradě postavenou pergolu s polykarbonátovou střechou, kterou bychom rádi nahradili krytinou z asfaltového šindele. Dokázali byste mi střešní krytinu na pergole vyměnit? Děkuji za odpověď.
 • 07.01.2019 Zdeněk T.

  Vyrobíte mi pergolu Linda v atypických rozměrech?

  Dobrý den, dostal jsem od známého tip na vaši firmu, ve které mne zaujaly vaše pergoly Linda. Chtěl bych výhledově během 3 až 4 měsíců realizovat stavu pergoly Linda u mé garáže, ale vámi nabízené rozměry mi nevyhovují. Bylo by možné vyrobit pergolu Linda s šířkou 230 až 250 centimetrů a s délkou 350 centimetrů? S ostatními rozměry pergoly Linda problém nemám. Děkuji za vaši odpověď.
 • 04.10.2018 David H.

  Vyrobíte mi pergolu Linda 21 s dřevěnou střechou?

  Dobrý den, rád bych se informoval na možnosti zakázkové výroby. Zamlouvají se mi vaše zastřešené pergoly Linda, ale chtěl bych místo polykarbonátové střechy dřevěné desky pobité asfaltovým šindelem, který máte také v nabídce. Byla by taková úprava možná? Konkrétně mám zájem o pergolu Linda 21. Děkuji za odpověď.
 • 03.10.2018 Ivan S.

  Vyrobíte mi pro pergolu Linda 27 dvě dělící stěny v rozměru větším než 180 x 180 cm?

  Dobrý den, zaujala mě vaše zastřešená pergola Linda 27. Zadní stěnu a jednu boční stěnu bych chtě uzavřít dělícími stěnami Praktik 810013 v rozměru 180 x 180 cm. Předpokládám, že u zadní stěny to není problém a stěny rozměrově k pergole pasují. Problém vidím u boční stěny, která je určitě širší než 180 cm. Je možné objednat uvedenou dělící stěnu v širším provedení, aby přesně pasovala mezi stojky boční stěny? Děkuji za odpověď.
 • 25.09.2018 Jindra B.

  Máte nějaké pergoly vhodné k připojení ke zdi domu?

  Dobrý den, chtěl bych si k boční zdi své chaty přistavit jednoduchý přístřešek, díky kterému by před chatou vniklo kryté zápraží. Můžete mi doporučit nějakou vhodnou pergolu nebo jiný typ přístřešku? Děkuji za odpověď.
 • 12.06.2018 Tomáš L.

  Jak se kotví pergola ke zdi domu?

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak se kotví pergola ke zdi domu? Děkuji za odpověď.
 • 10.05.2018 Petr V.

  Jak se postupuje při kotvení pergoly ke zdi domu?

  Dobrý den, jak se postupuje při kotvení pergoly na zeď domu se zateplenou fasádou? Děkuji za odpověď.
 • 17.04.2018 Vít L.

  Poradíte mi, jak se kotví pergola ke zdi domu?

  Dobrý den, poradíte mi, jaký typ upevnění mám zvolit pro ukotvení zahradní pergoly ke zdi domu? Pergola je poměrně těžká a asi bude potřeba jí ukotvit nejen ke zdi, ale i do země. Děkuji za pomoc.
 • 13.03.2018 Radek D.

  Jaká je celková šířka zahradní pergoly Linda 31?

  Dobrý den, rád bych si u vás koupil pergolu Linda 31. Nejdřív bych měl ale dotaz, u Lindy 31 uvádíte rozměr (šířku) 100 cm. Z popisu jsme, ale nepochopil, jaká je celková šířka konstrukce. Plánuju totiž pergolu umístit v prostoru chodníku a potřeboval bych ji rozšířit ze 100 na 135 centimetrů. Byla by tato úprava u Lindy 31 možná? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit