Co potřebujete na stanovení ceny dřevěného plotu?

Dobrý den, rádi bychom si k novostavbě pořídili nový dřevěný plot a vrátka. Nemáme ale vůbec představu, kolik by to stálo. Je možné orientačně stanovit na kolik by vyšla stavba plotu - cena za metr? Děkuji za odpověď.
Michal.B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Abychom Vám mohli udělat orientační cenovou nabídku plotu, znát pouze jeho rozměr nestačí.  Potřebujeme od vás ještě pár doplňkových informací. Pak už je to standardní záležitost, kterou řešíme každý den.

Pro stanovení ceny plotu od Vás potřebujeme:

  • pár fotografií stávajícího oplocení, nebo přípravy, kterou nyní máte
  • jednoduchý náčrt, jak by plot měl vypadat
  • rozteče mezi jednotlivými sloupky, nebo kováním
  • výšku, jak má být plot vysoký
  • nátěr - natřete si sami, nebo budeme natírat my? Jaký odstín barvy?
  • budeme muset řešit nějakou specialitu - např. vrátka pro kočky, nebo vrátka na popelnici
  • místo případné realizace
  • telefonní kontakt pro rychlejší komunikaci


Na základě těchto vstupních informací vám naši technici zpracují na dřevěný plot cenu, kterou samozřejmě můžeme dál upravovat. Pokud budete s nabídkou spokojen, připravíme vám grafický návrh plotu a po jeho odsouhlasení se můžeme pustit do výroby.


Samozřejmě, pokud by byl nějaký detail, který by bylo nutné při výrobě nebo montáži dřevěného plotu řešit, náš technik se s vámi spojí a určitě společně nějaké řešení najdete. Ale spoustu detailů řeší naši montéři přímo při instalaci.

Pro inspiraci přikládáme fotogalerii již hotových dřevěných plotů

Plaňkový plot s horním zakončením planěk do oblouku. Plotové plaňky se pak našroubují na kovový rám vrat, vrátek nebo na plotové rýgle a sestaví se z nich plotová pole. Plotová pole se pak kotví na plotové sloupky vyzděné nebo dřevěné.

Na ohraničení pozemku lze použít jak plotové pole s jakýmkoliv horním zakončením dřevěných planěk, tak plný plotový dílec, který vám zajistí dostatek soukromí. Obě varianty jsou na stavbu plotu vhodné.

Plotové pole napojené na dřevěný plotový sloupek kotvený do země na zabetonovaný dvojitý úchyt z pozinkované oceli. Kotvení plotového pole na plotový sloupek za pomoci kovového úhelníku.

Plaňky na plot vyrobené ze smrkového dřeva a našroubované na kovovém rámu vrat. Plotové plaňky vyrábíme s horním zakončením oblouk, úkos, špice, pološpice a frank. 

 

Plotové plaňky vsazené a přišroubované do kovového rámu pojezdových vrat. Dle požadavku zákazníka plotové plaňky, sloupky i rýgle povrchově ošetřujeme lazurou v různých odstínech.  

Plotová plaňka půlená se špicí je vhodná pro oplocení pozemku u starší usedlosti nebo statku. Tato plaňka je pouze tlakově impregnovaná. Tlaková impregnace dostatečně ochrání dřevěný plot před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Na našich stránkách Zakázková výroba se můžete podívat na další realizace dřevěných plotů. Jak postupujeme při vypracování návrhu, výrobě a instalaci plotu u zákazníka.  

Ploty inspirace:

Dřevěné ploty - inspirace 1
Dřevěné ploty - inspirace 2
Dřevěné ploty - inspirace 3
Dřevěné ploty - inspirace 4
Dřevěné ploty - inspirace 5

Kategorie produktů