Montáž domku na nářadí na betonové základové desce

Montáž domku na nářadí na betonové základové desce

Pro našeho dlouholetého zákazníka jsme objednali a postavili malý zahradní domek. Pan Sváťa nás požádal, zda bychom mu na jeho opravdu malý pozemek u domu nepostavili zahradní domek na ukládání starých věcí, které se mu doma hromadí. A protože takový domeček jsme v nabídce měli, nebyl to pro nás žádný problém. CA1504 je jeden z nejmenších zahradních domků, který lze použít na uskladnění věcí nebo jako malou dílnu.

Technické údaje dřevěného domku

  • na výrobu je použito smrkové dřevo
  • zahradní domek je bez oken
  • dřevěný domek má pouze dvoukřídlé dveře jištěné na dveřní zástrč
  • vnější rozměr panelového domku 238 x 181 cm
  • součástí dodávky je dřevěná podlaha a pískovaná lepenka

Po uhrazení zálohové faktury jsme domek na nářadí objednali. Standardně se tento domeček dodává bez povrchové úpravy a ani zákazník si ji nepřál.

Zákazník si mezi tím připravil betonovou podkladní desku. Montáž domku byla velmi jednoduchá, protože se jednalo o domek sestavený z panelů. Na střešní záklop jsme položili bitumenovou lepenku. Sedlovou střechu jsme v přední a zadní části zakončili dřevěným zaštítováním. Okapové svody nebyly potřeba.

Jištění dveří je pouze na dveřní zástrč, v případě potřeby je možné ji doplnit o visací zámek. Zákazník byl spokojený, protože prostor uvnitř domku je dostatečně velký na uskladnění spousty bezcenných věcí.

Jednoduchý zahradní domek vyrobený ze smrkového dřeva a dodávaný bez povrchové úpravy
Na střešní záklop jsme položili bitumenovou lepenku
Okraje sedlové střechy jsme zakončili dřevěnými lištami
Dvoukřídlé dveře mají uzavírání pouze na dveřní zástrč, kterou lze doplnit visacím zámkem